Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Boulle nachtkastje
Resultaat: 150 EUR

Oude Franse Boulle stijl kastje met drie laden, 2e helft 20e eeuw, staande op hoge poten, 74x40x28cm Cond:G

Wortelnoten kaptafel
Resultaat: 150 EUR

Engelse antieke wortelnoten kaptafel omstreeks 1870, in goede originele staat (leer blad laat iets los) met diverse laden, 180x120x60cm Cond:G

Vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Moderne vitrinekast (afsluitbaar) met 6 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G

Vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G

Groot receptie bureau
Resultaat: 150 EUR

Groot mahoniehouten receptiebureau met lades en vakverdeling, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, achterkant bewerkt met panelen en mooi gebogen lijsten 110x173x88cm Cond:G

4 Stoelen
Resultaat: 150 EUR

Vier zeldzame 19e eeuwse Louis Philippe stoelen mahoniehout, in goede staat. 100x52x46cm

Hoekkast met bolvormig glas
Resultaat: 140 EUR

Beukenhouten gebeitste hoekkast met gebogen deuren en glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 201x70x55cm.

Eiken 1-deurs broodspinde, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse 1-deurs spinde (aanpassingen) 100x89x46cm. Cond.: G

Notenhouten bureau met intarsia
Resultaat: 140 EUR

Italiaans notenhouten Barokstijl secrataire met intarsia, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 90x83x40cm

Lodewijk stoel
Resultaat: 140 EUR

Oude LOuis Quinze stijl stoel, 2e helft 20e eeuw 102x70x82cm. Cond.: G

Kastje met snijwerk
Resultaat: 140 EUR

Antiek eikenhouten gestoken kastje omstreeks 1880 zijkanten ook gestoken met florale decors 73x45x43 Cond:G

Mahonie boekenmolen
Resultaat: 130 EUR

Prachtige mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 6 kantig met stijlen en bandintarsia, 72x56x56cm Cond:G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 130 EUR

Wortelnoten gebogen schrijfbureau, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel met bandintarsia 98x98x50cm Cond:G

Deur met geëtst glas
Resultaat: 125 EUR

Hoge antieke grenen deur met gegraveerd venster omstreeks 1870 in goede staat. 255x78 Cond:G

Engelse eiken 1-deurs kast
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten halkastje, 1deurs omstreeks 1900 Jugendstil in zeer goede staat, 164x63x41cm

Lederen stoel
Resultaat: 120 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

Lederen stoel
Resultaat: 120 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

Theetafel
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten theetafel ca. 1930 op wielen, geheel in zeer goede staat 80x60x40cm.

Groene bank
Resultaat: 120 EUR

Groene bank

Mahoniehouten Louis Philippe commode
Resultaat: 110 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe 3-laden commode ca. 1870 in goede originele staat (lichte fineerschade) 80x95x50cm.

Queen Anne commode
Resultaat: 110 EUR

Prachtige wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met 6 lades en origineel bronzen beslag 71x98x49cm. Cond.: G

Eiken kist, Gothische stijl
Resultaat: 110 EUR

Grote eikenhouten kist in Gotische stijl met ijzeren beslag, poorten en figuren, 20e eeuw in goede staat. 54x145x47cm

Eikenhouten theemeubel
Resultaat: 110 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, omstreeks 1900, met parelrand en Queen Anne poten, in goede staat, 90x50x80cm

Eiken dekenkist
Resultaat: 110 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.