Antieke mahoniehouten Louis Philippe fauteuil omstreeks 1870 Cond:G 122x70x70cm
Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196
Oude barokstijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel,86x46x52 Cond:G
Hollandse eikenhouten barok-commode ca. 1800 met bronzen beslag geheel staand op klauwpoten (1 achterpoot licht beschadigd) 77x88x53cm. Cond.: G
Achtiende/negentiende eeuwse eikenhouten gestoken Tudor stijl wandmeubel(renaissance) met twee lades en leeuwenkoppen ranken etc 105x77x145cm Cond:G