Grote iepenhouten tafel naar oud voorbeeld, reflectory table, 21e eeuw in goede staat. 76x99x210cm
Antiek eikenhouten gestoken kastje omstreeks 1880 zijkanten ook gestoken met florale decors 73x45x43 Cond:G
Stukwerk console met marmeren blad (console beschadigd, en ingekort) 89x41x50 Cond:M/R
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Oud eikenhouten hoekkastje gemaakt van oud eiken(eigenbouw) 88x40x23cm Cond:R/G
Antieke Duitse vurenhouten linnenkast omstreeks 1880 Gründerzeit. uitneembaar met lades en originele bierverf, in goede originele staat. 202x158x62cm Cond:G
Oude vergulde Franse Louis Quinze stijl bijzettafel met groen marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 73x47cm
Wortelnoten 19e eeuwse spiegelfineer wijntafel ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 64xø53cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten Engelse ladenkast met bandintarsia en een met leder bekleed blad, omstreeks 1900 in goede staat 50x107x51
Antiek eikenhouten theekastje omstreeks 1920 met gebogen glas in deurtje en parelrand in goede staat 83x62x40cm
Antiek mahoniehouten Jugendstil hangkastje met ijzeren beslag ca. 1900 met achter de deur vakverdeling en lade. In goede originele staat 52x33x17cm.
Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat
Antieke eikenhouten buffetkast Henry Deux omstreeks 1880 met zuilen in goede originele staat 220x130x50cm
Kersenhouten fineer klaptafel ca. 1870 met 2 lades en garenhouder (werktafeltje), recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 74x52x36cm. en 74x52x70cm.
Oude antieke eethoek van notenhout bestaande uit 4 Louis Philippe stoelen omstreeks 1870 en een Louis Philippe stijl uittrektafel met 1 extra tussenblad omstreeks 1980 Cond:G 75x110x154
Antiek eikenhouten theekastje met afneembaar presenteerblad rondom glas, en gebogen glas in deur omstreeks 1900 74x77x52 cond;G
Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.
Oude ijzeren industriele stoel omstreeks 1930 met lederen zitting, in goede staat 61x43x40cm
Twee anbtieke notenhouten armleunstoelen omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en goede velours stoffering. 102x70x60cm Cond:G
Niervormig tafeltje van mahoniehout met kersen blad 19e eeuw . Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 38x33x47cm. Cond.: U
Antiek Duits bovendeel van een Danziger Barock stijl buffet, met getorste zuilen omstreeks 1920 90x134x45cm Cond:G
Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G
Franse 19e eeuwse mahoniehouten etage tafel met messing beslag in originele staat. 80cm Cond:G
Twee antieke 19e eeuwse vergulde spiegels met lichte beschadiging 101x78 en 107x70cm Cond:R/G
Verguld handgestoken zit bankje, Louis Seize stijl 20e eeuw, 50x50x100 cm Cond:G
Hoge antieke grenen deur met gegraveerd venster omstreeks 1870 in goede staat. 255x78 Cond:G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten gestoken dekenkist staande op sledevoeten met origineel Schnappschloss en sleutel. De voorste panelen zijn omgebouwd tot 2 deuren 63x112x57cm. Cond.: G
Grote antieke eikenhouten poortjeskist met leeuwenkoppen en snijwerk(delen vervangen) 71x62x158 Cond:G
Grote 18e eeuwse twentse dekenkist met slot en opbergvak, met gestoken panelen, in goede staat 92x73x155cm 2193
Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.
Oosterse houtgesneden kist met rondom figuren voorstellingen 20e eeuw in goede staat 48x95x40cm
Mahoniehouten 19e eeuws rolluik-bureau met 4 lades, rolluik, binnenleven met lades en uitschuifbaar schrijfblad. Minimale beschadigingen 128x60x108cm. Cond.: R
Oude barokstijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel,86x46x52 Cond:G
Antieke eikenhouten bijzettafel omstreeks 1900 met lade en koperbeslag(stukje lijst weg) 69x68x49cm Cond:R/G
Oud kastje met jalouziedeurtjes en 2 lades, 2e helft 20e eeuw, 80x47x28cm Cond:R/G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok kist met Schnappschloss en sledevoeten in goede staat 63x115x64cm.
Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1920 in goede staat 200x130x54cm
Duitse eikenhouten kist 18e eeuw met smeedijzeren beslag, oud slot en sleutel, staande op sledepoten 70x110x63cm Cond:G
Antieke theestoof met intarsia 19e eeuws, met koperen binnebak en messing poten 43x25x25cm Cond:G
Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.
Wortelnoten Duitse antieke Louis Philippe tafel omstreeks 1870 met houtgestoken bewerkte spanpoten (lichte fineerschade) 72x70x120cm Cond:R/G
Twee antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering en leeuwenkoppen in zeer goede staat 92x50x45cm.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G
Antieke wortelnoten tafel met geschulpt blad, snijwerk met klauwpoten omstreeks 1900, lichte fineerschade 68x80ø Cond:G
Vier antieke Louis Philippe stoelen met roze velours bekleding in goede staat 96x53x44 cond:G
Barokstijl kleine mahoniehouten fineer 3-laden commode ca. 1920 staand op hoge klauwpoten met uitschuifbaar blad aan de zijkant. Lichte fineerschade 70x50x50cm. Cond.: R-G
Antieke mahoniethouten tafel omstreeks op spanpoot 1860 70x83ø Cond:G