Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G
Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm
Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Jugendstil warmhoudtafel voor hotels, met koperen binennbak en afneembar blad met kopergeslagen oppervlakte omstreeks 1900 in goede originele staat 79x73x50cm
Mahoniehouten 1-deurs Louis Philippe kastje met lade ca. 1870 in goede staat 85x50x50cm.
Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G
Duitse wortelnoten vertico, Grunderzeit ca. 1880 (lichte schades) 140x95x46cm. Cond.: G
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getrorste poten, in goede staat 74x77x95cm
Oude vergulde Franse Louis Quinze stijl bijzettafel met groen marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 73x47cm
Chinees beschilderd kastje 2e helft 20e eeuw met deurtjes en twee lades in goede staat 90x44x31cm
Duitse 19e eeuwse eikenhouten hoekkast, laat Biedermeier, twee delig met 2 lades en 2 glazen deuren, onder 1 deur zonder paneel. 194x110x50 Cond:G
Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5
19e eeuwse Engelse wortelnoten etagere met intarsia van vazen motief. 150x60x40cm Cond:R\G
Antieke vurenhouten deur met smeedijzeren nagel, 19e eeuw in goede staat 179x92cm
Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm
Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel 19e eeuw, in goede staat. 125x54x52
Drie delen Hindelopen 20e eeuws handbeschilderd met monogram. 1 tafeltje, 1 stoel, en een kinderstoel. 40-110cm Cond:G
Oude antieke eethoek van notenhout bestaande uit 4 Louis Philippe stoelen omstreeks 1870 en een Louis Philippe stijl uittrektafel met 1 extra tussenblad omstreeks 1980 Cond:G 75x110x154
Twee anbtieke notenhouten armleunstoelen omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en goede velours stoffering. 102x70x60cm Cond:G
Niervormig tafeltje van mahoniehout met kersen blad 19e eeuw . Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 38x33x47cm. Cond.: U
Wortelnoten Duitse antieke Louis Philippe tafel omstreeks 1870 met houtgestoken bewerkte spanpoten (lichte fineerschade) 72x70x120cm Cond:R/G
Antiek mahoniehouten haardscherm 1e helft 19e eeuw met floraal beborduurd scherm in originele staat, 92x64x35cm Cond:G
Originele Duitse eikenhouten barokkist met "schnappsschloss" en sleutel ca. 1780 in goede originele staat 132x50x64
Vier diverse 19e eeuwse Bretterstuhle, eikenhouten en grenenhout. Cond:G 90x40x40