Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Armleunstoel
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia omstreeks 1900 (minimale fineerschade) 89x52x60 Cond:G

Grenen secretaire
Startprijs 300 EUR

Duitse gerestaureerde 19e eeuwse grenenhouten melkkast met panelen en schuine klep. In goede originele staat 205x110x56cm.

Noten vertico
Resultaat: 300 EUR

Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.

Plantentafel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten Jugendstil bloementafel ca. 1910 met 4 groene tegels in blad verwerkt 116cm. Cond.: G

Engels bloemtafeltje
Resultaat: 45 EUR

Engelse mahoniehouten bloemtafel met etage ca. 1900 70x45x44cm. Cond.: G

Hollandse barokcommode
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten Hollandse Louis Quinze stijl barokcommode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x92x50cm.

Beschilderde kist
Startprijs 180 EUR

Zeer grote Zuid Duitse beschilderde barokkist ca. 1800 in goede staat 177x68x54

Franse kast
Startprijs 95 EUR

Vroege 19e eeuwse Franse ladenkast van notenhout fineer met kersenhout (wormbeval, lichte schades) 227x153x58cm. Cond.: M

Eiken theekastje
Resultaat: 120 EUR

Antiek eikenhouten Theekastje met rondom facetgeslepen glas en parelrans, omstreeks 1910 met afneembaar presenteerblad in goede originele staat. 78x82x47 Cond:G

Beschilderde barok kast
Resultaat: 700 EUR

Beschilderde Barokkast anno 1786, 1 deurs met handbeschilderde landschappen, figuren en spreuken (origineel) Cond:G 97x166x50

Engelse salontafel
Resultaat: 70 EUR

Engelse mahoniehout fineer salontafel met leder bekleed blad ca. 1880 in goede staat (lichte fineerschade) 60x118x89cm.

2 Lederen kuipstoelen
Resultaat: 360 EUR

Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Lederen kuipstoel
Resultaat: 130 EUR

Lederen kuipstoel met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw (leder heeft lichte halen) 84x65x65cm. Cond.: G

Bretonse kast
Startprijs 300 EUR

Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.

Eethoek empire stijl
Resultaat: 110 EUR

Klassieke empire stijl eethoek 2e helft 20e eeuw met wortelnoten eettafel en 4 bijpassende stoelen. 77x110x110cm. en 96x56x48cm. Cond.: G

Spinnepoot tafel
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten spinnekop-tafel ca. 1860 in goede staat 76x140x110cm. Cond.: G

6 Biedermeier stoelen
Resultaat: 160 EUR

Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering, omstreeks 1840 Cond:G

2x Halve maan tafel
Resultaat: 150 EUR

Twee prachtige Jugendstil ingelegde gefineerde halve-maan tafeltjes (samen 1 ronde tafel) ca. 1910. Berken fineer (vermoedelijk Duitsland) 60x70x35cm. (per stuk) Cond.: G

Tafeltje
Startprijs 70 EUR

Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 300 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G

Lederen zetel
Resultaat: 70 EUR

Mooie lederen fauteuil in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x90x78cm.

Halve maan tafel
Startprijs 100 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G

Windsor armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten armleunstoel, Windsor model ca. 1900 92x54x56cm. Cond.: G

Mahonie dressoir
Resultaat: 275 EUR

Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G

Kersen klaptafeltje
Startprijs 180 EUR

Kersenhouten fineer klaptafel ca. 1870 met 2 lades en garenhouder (werktafeltje), recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 74x52x36cm. en 74x52x70cm.

Wortelnoten commode
Startprijs 180 EUR

Louis Philippe 4- laden commode omstreeks 1870(stukje lijst weg) Cond:G 95x53x86

Halve-maan kastje, roldeurtjes
Startprijs 250 EUR

Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R

Kussenkast, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde en geribbelde lijsten. Bevat lades en binnenin legplanken. Drie gesneden leeuwenkoppen in de kop van de kast 194x120x62cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 275 EUR

Wortelnoten Barokstijl vitrine opzet kast, 2e helft 20e eeuw, stijmeubel in zeer goede staat. 220x140x40 Cond:G

Mahonie kastje
Startprijs 90 EUR

Mahoniehouten 1-deurs Louis Philippe kastje met lade ca. 1870 in goede staat 85x50x50cm.

Eiken kastje
Resultaat: 80 EUR

Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G

Biedermeier commode
Resultaat: 150 EUR

Noord Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier commode ca. 1850 met 3 lades. Fineer + poten in slechte staat, verder in goede staat Cond.: R-G 92x85x49

Bank, snijwerk
Resultaat: 375 EUR

Zware 19e eeuwse Henry Deux handgestoken bank in goede staat, floraal snijwerk, en Augustus Rex monogram. Cond:G 180x150x63

Ronde Duitse kersen tafel
Startprijs 250 EUR

Originele Duitse kersenhouten fineer Biedermeijer tafel omstreeks 1830. Cond:G 46x44x78

Beschilderd kastje
Resultaat: 150 EUR

Frans notenfineer commode met 3 beschilderingen van figuren ca. 1900 met bronzen beslag en hekwerk. Schilderwerk op deurtje is gesigneerd (blad kapot maar compleet) 65x68x33cm. Cond.: G

Rond tafeltje
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten bijzettafel ca. 1900 met wortelnoten geschulpt blad in zeer goede staat 56xø67cm.

Wortelnoten naaitafel
Startprijs 250 EUR

Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G

Eiken ladenkast
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G

Mahonie kastje 2-deurs
Resultaat: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten 19e eeuwse vertico ca. 1860 in goede originele staat 142x100x48cm.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 275 EUR

Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...

Gestoken kist
Resultaat: 80 EUR

oude handgestoken Chinese kampferkist met landschap en figuren voorstelling.Cond:G 52x84x45

Kastje
Startprijs 80 EUR

Originele mahoniehouten grammofoon kastje ca. 1900 met 2 deurtjes in goede originele staat 57x47x103

5 Kersen stoelen
Resultaat: 200 EUR

Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60

Eiken kist
Startprijs 250 EUR

Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G

Wandtafel
Resultaat: 130 EUR

19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G

Wortelnoten commode
Resultaat: 180 EUR

Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.

Rolluik bureau
Resultaat: 150 EUR

Engels eikenhouten rolbureau ca. 1900 met 11 lades en vakverdeling achter rolluik. In goede originele staat 120x120x67cm.

Vitrine
Startprijs 200 EUR

Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.