Moderne verchroomde sidetable met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw 79x95x46cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten met grenen inbouwspinde met deurtjes en lade 19e eeuw. 75x25x52 Cond:G
Pallisander fineer halve-maantafel ca. 1900 met bandintarsia in zeer goede staat 70x85x45cm.
Oude wortelnoten Hollandse Louis Quinze stijl barokcommode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x92x50cm.
Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78
Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63
Duitse antieke eikenhouten Tin of Borden kast ,staande op slede voeten 18e/ 19e eeuw Cond:G 123x36x100
Prachtige exclusieve pianostoel, zwarte lak gepolitoerd met lyra in de rugleuning. in hoogte verstelbaar en in zeer goede staat 94x50x40cm.
Eikenhouten 18e eeuwse hangvitrine met lade voor borden in goede staat 65x72x17cm.
Zuid Duitse 18e eeuwse Barok tafel, m,et grote lade en vruchtenhouten blad(poten ingekort tot salontafel) 52x95x120 Cond:R
Grote zwart lederen 2-zits bank van mooie kwaliteit (beschadigingen) 160x100x90cm. Cond.: R
Noten met wortelnoten 19e eeuwse hangoor-bijzettafl met 3 lades en 1 deurtje op koperen wieltjes 73x51x70cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten armleunstoel, Windsor model ca. 1900 92x54x56cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G
oude handgestoken Chinese kampferkist met landschap en figuren voorstelling.Cond:G 52x84x45
Antieke Engelse mahoniehouten tafel met bandintarsia in het blad, daarbij een mahoniehouten stoel omstreeks 1900. beide in goede staat. 76x63x85 en 88x36x45 Cond:G
Antieke mahoniehouten schildersezel omstreeks 1900 met makers stempel J.&W. Voking makers. 157cm Cond:G