Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Chromen tafel, glasplaten
Startprijs 60 EUR

Moderne verchroomde sidetable met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw 79x95x46cm. Cond.: G

Eiken hangspinde
Resultaat: 65 EUR

Duitse eikenhouten met grenen inbouwspinde met deurtjes en lade 19e eeuw. 75x25x52 Cond:G

Halve maantafel
Resultaat: 130 EUR

Pallisander fineer halve-maantafel ca. 1900 met bandintarsia in zeer goede staat 70x85x45cm.

Hollandse barokcommode
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten Hollandse Louis Quinze stijl barokcommode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x92x50cm.

Tafeltje
Startprijs 70 EUR

Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78

Groene kist
Startprijs 70 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63

Bordenkastje
Resultaat: 75 EUR

Duitse antieke eikenhouten Tin of Borden kast ,staande op slede voeten 18e/ 19e eeuw Cond:G 123x36x100

Pianostoel
Startprijs 70 EUR

Prachtige exclusieve pianostoel, zwarte lak gepolitoerd met lyra in de rugleuning. in hoogte verstelbaar en in zeer goede staat 94x50x40cm.

Noten linnenkast
Resultaat: 70 EUR

Antieke DUitse notenhouten fineer Grunderzeit linnenkast ca. 1880. Uitneembaar en met snekken op de lijseen (lichte schades) 64x55x221cm. Cond.: R-G

Antiek eiken hangkastje
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse hangvitrine met lade voor borden in goede staat 65x72x17cm.

Tiroler tafel
Resultaat: 75 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse Barok tafel, m,et grote lade en vruchtenhouten blad(poten ingekort tot salontafel) 52x95x120 Cond:R

Biedermeier kinderbed
Startprijs 75 EUR

Antiek Duits Biedermeier kinderbed van kersenhout(fineer) omstreeks 1830 in originele staat(lichte schades) 90x70x120 Cond:R\G

Wortelnoten commode
Resultaat: 80 EUR

Gebogen wortelnoten 3-laden commode ca. 1880 op hoge gebogen poten, geschulpt blad en met origineel bronzen beslag (kleine stukjes lijst missen) 77x80x45cm. Cond.: R-G

Lederen 2-zits bank
Resultaat: 90 EUR

Grote zwart lederen 2-zits bank van mooie kwaliteit (beschadigingen) 160x100x90cm. Cond.: R

Wortelnoten tafeltje
Resultaat: 100 EUR

Noten met wortelnoten 19e eeuwse hangoor-bijzettafl met 3 lades en 1 deurtje op koperen wieltjes 73x51x70cm. Cond.: G

2 Stoeltjes, Lousi Seize stijl
Resultaat: 110 EUR

Twee bronskleurige Louis Seize stijl stoelen met lyra en stoffering ca. 1880 in goede staat 90x40x40cm.

Windsor armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten armleunstoel, Windsor model ca. 1900 92x54x56cm. Cond.: G

Eiken kastje
Resultaat: 80 EUR

Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G

Gestoken kist
Resultaat: 80 EUR

oude handgestoken Chinese kampferkist met landschap en figuren voorstelling.Cond:G 52x84x45

Kastje
Startprijs 80 EUR

Originele mahoniehouten grammofoon kastje ca. 1900 met 2 deurtjes in goede originele staat 57x47x103

Bureaustoel
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten bureaustoel omstreeks 1920 in zeer goede staat. 75x55x55 Cond:ZG

Tafeltje met stoel
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafel met bandintarsia in het blad, daarbij een mahoniehouten stoel omstreeks 1900. beide in goede staat. 76x63x85 en 88x36x45 Cond:G

Vitrinekast
Startprijs 80 EUR

-

Mahonie schildersezel
Resultaat: 110 EUR

Antieke mahoniehouten schildersezel omstreeks 1900 met makers stempel J.&W. Voking makers. 157cm Cond:G