Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel in zeer goede staat. 60x90 Cond:G
Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G
Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.
Frans notenfineer commode met 3 beschilderingen van figuren ca. 1900 met bronzen beslag en hekwerk. Schilderwerk op deurtje is gesigneerd (blad kapot maar compleet) 65x68x33cm. Cond.: G
Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse wangentafel met lade en lyravormige poten. lichte schades blad 77x55x110cm. Cond.: R-G
Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G
Mooie lederen fauteuil in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x90x78cm.
Mooie 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel in zeer goede staat met mooie patina 87x64x54cm.
19e eeuwse geeboniseerde Louis Philippe hoeketagere, in originele staat.85x30x30 Cond:G
Eikenhouten Engels dressoir omstreeks 1920 met 2 deuren en 2 lades, getorste poten en spiegelopstand. Cond:R\G 20x43x91
Strakke grenenhouten Louis Philippe commode ca. 1870 89,5x51x84 Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe kapspiegel omstreeks 1870 met twee lades. 99x83x27 Cond:G
Neogotische 19e eeuwse eikenhouten vitrinekast. 74x40x28 Cond:G
Prachtige Duitse ovale biedermeier mahoniefineer tafel ca. 1840 met 4-spant poot in goede originele staat 67x95x135cm.