Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten 2-deurs vitrinekast ca. 1800-1820. Geheel staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en sloten. In goede originele staat (minimale fineerschade) 200x110x...
Originele Zuid Duitse beschilderde empire kast anno 1824 met goede originele beschildering van decors met vazen en flora. Geheel in goede originele staat met slot en sleutel 185x121x50cm.
Mooie grote Engelse mahoniehout gefineerde commode met getorste zuilen ca. 1850 in goede originele staat 124x117x54
Grote Italiaanse vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw, gemaakt van mahoniehout met 4 glazen deuren en 4 dichte deuren in onderstuk (lichte transportschade) 246x260x55cm. Cond.: G
Grote oude eikenhouten kloostertafel met 2 bijbehorende banken 20e eeuw 78x79x201 en 198x39x50
Engelss mahoniehouten 19e eeuws kabinet (met lades en schappen, lichte gebruikerssporen) 210x130x60cm Cond:G
Grote Neogothische eikenhouten preekstoel ca. 1880 in goede staat (torentje afgebroken maar erbij) Cond.: G 79x65x181
Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...
Beschilderde Barokkast anno 1786, 1 deurs met handbeschilderde landschappen, figuren en spreuken (origineel) Cond:G 97x166x50
Zware 19e eeuwse Henry Deux handgestoken bank in goede staat, floraal snijwerk, en Augustus Rex monogram. Cond:G 180x150x63
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.
Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G
Grote 19e eeuwse kersenhouten hoekkast, laat Biedermeier, met lade, twee delig en twee deuren onder met grenenhouten panelen, omstreeks 1850. 210x100x160 Cond:G
Duitse 18e eeuwse barok modelcommode gemaakt van diverse soorten fineer op vurenhout. Corpus met originele rugwand, sloten, beslag etc. in zeer goede staat 37x45x31cm.
Noord Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok commode, dubbelgebogen met origineel slot en beslag in goede originele staat 120x63x79
Grote zuid Duitse beschilderde kast met bladgoud in rococco stijl met prachtig binnenwerk 2 deuren en 6 lades, antiek slot, nagemaakt naar oud voorbeeld. Cond:G 165x191,5x80
Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49
Hollands 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet ca. 1780 met bronzen beslag. Behoeft restauratie (fineerschades etc.) 235x183x60cm. Cond.: R
18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten barokkist anno 1751 met diverse houtsoorten ingelegd. in zeer goede originele staat met origineel beslag slot, en sleutel. 140x90x70 Cond:G
Originele Duitse notenhouten Grunderzeit bank met 2 bijbehorende stoelen ca. 1880 in goede originele staat 64x64x112
Duitse wortelnoten Grunderzeit schrijfsecretaire ca. 1880 met mooi ingelegd binnenleven met lades (lichte beschadigingen) 172x103x55cm. Cond.: G