Engels mahoniehouten 19e eeuwse theekast staand op hoge Queen Anne poten, bovenblad ook glas en in goede originele staat 70x32x50cm.
Antieke DUitse notenhouten fineer Grunderzeit linnenkast ca. 1880. Uitneembaar en met snekken op de lijseen (lichte schades) 64x55x221cm. Cond.: R-G
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Duitse Biedermeier mahoniefineer op grenen 2-laden commode ca. 1820 in goede staat 70x80x38cm.
Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.
Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 83x76x97cm.
Oude Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 met bewerkte lades en vakverdeling achter schuine klep 101x77x41cm. Cond.: G
Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier Chaise Longue met handgestoken voorkant en toelopende rugleuning ca. 1850 in goede staat 100x68x160cm.
Noord Duitse biedermeier lyra naaitafel ca. 1830 met mahoniefineer, deksel, vakverdeling en uitschuifbare wolzak in goede originele staat 72x52x33cm.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse Willem III dames secretaire ca. 1860 met origineel snijwerk, mooi binnenleven en lade. In zeer goede originele staat 115x80x46cm.
Twee antieke Franse eikenhouten stoelen met vlechtwerk en gestoffeerde zwarte zittingen ca. 1890, 100x40x46cm. Cond.: G
Italiaanse houtgesneden bijzettafel met geschulpt blad en florale intarsia 2e helft 20e eeuw 71xø47cm. Cond.: G
Prachtige Duitse notenhouten fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 in zeer goede staat met origineel beslag en sloten 135x97x44cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Moderne ladenkast 2e helft 20e eeuw in goede staat 111x53x47cm.
Decoratieve klassieke spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen en in goede staat 66x92cm.
Prachtige notenhouten met wortelnoten servieswagen in uitstekende staat met aan beide zijden 3 deurtjes 20e eeuw 92x98x50cm. Cond.: G
Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G
Hollandse grenenhouten kuifkast (linnenkast) ca. 1870 in goede staat 230x140x47cm.
Twee stijlvolle klassieke armleunstoelen 2e helft 20e eeuw met zijde stoffering in goede staat, 101x82x75cm. en 99x68x67cm.
Eikenhouten Jugendstil hangkastje met geslepen glas ca. 1910 in goede staat 47x37x17cm.
Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.
Oude houtgestoken bewerkte wand-consoletafel met beschildering 2e helft 20e eeuw 97x102x27cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier 19e eeuwse 2-deurs kast van mahoniehout met lades en schappen (uitneembaar), lichte beschadigingen 200x123x46cm. Cond.: G
Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades 200x150x55cm. In goede staat
Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engeland. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R
Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1920 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzet 2e helft 20e eeuw (2-delig) met glas in de zijkanten. Stijlmeubel in barokstijl met bronzen beslag in zeer goede staat 190x87x50cm.
Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws eikenhouten wandkastje met snijwerk, leeuwekoppen, koperen ringen en schappen 67x21x55cm. Cond.: G
Eikenhouten Louis Seize stijl halve-maan tafeltje met 2 jalouziedeurtjes ca. 1880 in goede originele staat 79x63x31cm.
Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.
Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.
Hollandse eikenhouten stoel ca. 1880 in renaissance stijl met getorste poten, ranken en fabelwezen. Velours stoffering beschadigd 125x48x50cm. Cond.: G
Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is licht versleten 130x80x66cm. Cond.: R-G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is versleten 130x65x65cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw , recentelijk goed gestoffeerd 115x73x63cm. Cond.: G
Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.
Oude Engelse vitrine opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw (enkele stootplekken) 193x38x80cm. Cond.: G
Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen ca. 1880 in originele staat 95x36x54cm. Cond.: R-G