Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.
Uitneembare 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met lade en schuine hoeken (schappen) in goede originele staat 64x156x192cm.
Grote antieke Oosterse houtgestoken piedestal met floraal decor en fabelfiguren 1e helft 20e eeuw 121cm. Cond.: G
Twee oude wijntafels met fineer en intarsia 2e helft 20e eeuw (1x met geschulpt blad), in zeer goede staat 60xø50cm. en 61xø56cm.
Twee zware oude eikenhouten armleunstoelen 20e eeuw in goede staat 107x53x56cm.
Grote decoratieve facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw met hoekornamenten 135x73cm. Cond.: G
Eikenhouten Gelderse 18e eeuwse kast met schuinen hoeken en mooi lijstwerk. Uitneembaar (kop en lade afneembaar) 200x150x50cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten bibliotheek wenteltrap 2e helft 20e eeuw 120x46x60cm. Cond.: G
Eikenhouten fineer commode 2e helft 20e eeuw in barokstijl 60x35x65cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse barok modelcommode gemaakt van diverse soorten fineer op vurenhout. Corpus met originele rugwand, sloten, beslag etc. in zeer goede staat 37x45x31cm.
Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G
Wortelnoten fineer 19e eeuwse bijzettafel met lade, schuifblad en geschulpt blad(fineerschade) 76xø70cm. Cond.: R
Zwarte Louis Philippe bijzettafel met petit-point borduurwerk onder glazen blad ca. 1870 79x56x45cm. Cond.: G
Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...
Eikenhouten Louis Philippe sidetable ca. 1870 met geëboniseerde delen in goede staat 76x120x46cm.
Empire stijl tafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x52x32cm.
Louis Seize stijl trommeltafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x54x40cm.
Moderne verchroomde sidetable met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw 79x95x46cm. Cond.: G
Oud Hollandse eikenhouten tafel met 2 banken ca. 1930 in goede staat 60x90x50cm., 45x100x24cm. en 39x65x24cm.
Oud Hollandse eikenhouten kindertafel met 2 bankjes ca. 1930 in goede staat 34x45x25cm. en 45x68x41cm. Cond.: G
Mooie Hollandse eikenhouten flespoot-tafel met kruisverbinding ca. 1880 met leeuwekoppen in zeer goede staat 78x63x100cm.
Duits notenhout fineer Louis Philippe naaitafeltje met mooi binnenwerk ca. 1870 in goede staat 77x42x50cm.
Art Deco stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 150x90cm.
Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.
Hollands eikenhouten 18e-19e eeuwse vlastafel 9zonder kam) 75x70x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten gestoken wandconsole-tafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x79x36cm.
Petit Point stoel ca. 1800, Louis Seize houtgepind. Bevat goede stoffering met rozendecor (beschildering lichte beschadigingen) 92x60x60cm. Cond.: G
Eikenhouten hoek-vitrinekast ca. 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 203x100x60cm.
Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten tafel met zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met havendecors (beschadigd) 35x110x27cm. Cond.: R
Antieke eikenhouten piedestal met gedraaide zuil ca. 1930, Neo Barok Duitsland 114x26x20cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten Biedermeier 4-spant tafel ca. 1860 (spinnekop) in goede staat 74x77x90cm.
Zeldzame eikenhouten dolfijntafel ca. 1880 (Historisme) met leeuwenkoppen, dolfijn etc. (gesneden) 77x95x62cm. Cond.: G
Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G
Eikenhouten Henry Deux coulissentafel ca. 1880. In zeer goede gerestaureerde staat (zonder extra tussenblad) 75x130x112cm.
Wortelnoten theetafel ca. 1900 met lade en bronzen beslag in goede originele staat 77x77x50cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten Biedermeier schrijfbureau met opstand en sierlijst ca. 1870. bevat uitschuifbaar schrijfblad, 2 lades en 2 deuren. Lichte beschadigingen, verder in goede staat 115x133x67cm.
Mahoniehouten speeltafel in zeer goede staat . Blad is vastgeschroefd,( is normaal opklapbaar )75x83x83cm. Cond.: G
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten fineer (inbouw) hoekkast met schuine hoeken. 1 Stuk koplijst mist en lichte fineerschade 200x120x65cm. Cond.: G
Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Notenhouten 18e eeuwse baroktafel met flespoten, onderlinge verbinding en geschulpt blad in goede staat 66x115x64cm. Cond.: G
Louis Seize stijl 19e eeuwse speeltafel van mahoniehout fineer op eiken (restauratie behoeftig) 74x80x80cm. Cond.: M
Oude Deense eethoek (M.M. Moreddi) met uittrektafel (76xø120cm. en 76x120x150cm. uitgetrokken) en 4 stoelen (80x50x50cm.) van tropisch hout ca. 1960 in goede originele staat.
Twee 18e eeuwse kerkelijke wandkastjes in originele kleuren. Gemaakt van hout, bewerkt met kronen en rozetten (overschilderingen) 52x60x25cm. Cond.: G