Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 83x76x97cm.
Twee stijlvolle klassieke armleunstoelen 2e helft 20e eeuw met zijde stoffering in goede staat, 101x82x75cm. en 99x68x67cm.
Oude Engelse vitrine opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw (enkele stootplekken) 193x38x80cm. Cond.: G
Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G
Twee eikenhouten gesneden Mechelse stoelen ca. 1880 met druivenranken-motief en velours stoffering 110x40x42cm. Cond.: G
Eikenhouten Art Deco boekenkast met 3 schappen ca. 1930 in goede originele staat 130x128x29cm.
Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.
Art Deco stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 150x90cm.
Eikenhouten Louis Philippe sidetable ca. 1870 met geëboniseerde delen in goede staat 76x120x46cm.
Hollandse wortelnoten vitrine opzet 2e helft 20e eeuw (2-delig) met glas in de zijkanten. Stijlmeubel in barokstijl met bronzen beslag in zeer goede staat 190x87x50cm.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met bandintarsia en velours stoffering in goede staat 86x43x48cm.
Twee 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten stoelen met snijwerk en gobelin stoffering in goede originele staat 104x48x48cm. en 104x48x40cm.
Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.
Digitale Roland piano, model HP730/HP530E/HP330E. Zwart gelakt met instructieboekjes. Werkend en in goede staat 90x140x54cm.
Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Henry Deux coulissentafel ca. 1880. In zeer goede gerestaureerde staat (zonder extra tussenblad) 75x130x112cm.
Wortelnoten theetafel ca. 1900 met lade en bronzen beslag in goede originele staat 77x77x50cm.
Mahoniehouten speeltafel in zeer goede staat . Blad is vastgeschroefd,( is normaal opklapbaar )75x83x83cm. Cond.: G
Louis Seize stijl 19e eeuwse speeltafel van mahoniehout fineer op eiken (restauratie behoeftig) 74x80x80cm. Cond.: M
Engels mahoniehouten 19e eeuwse theekast staand op hoge Queen Anne poten, bovenblad ook glas en in goede originele staat 70x32x50cm.
Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G
Hollandse grenenhouten kuifkast (linnenkast) ca. 1870 in goede staat 230x140x47cm.
Engelse eikenhouten draaibare bureaustoel ca. 1900 in goede originele staat 94x60x62cm.