Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kastje
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G

Engelse klaptafel
Resultaat: 65 EUR

Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 83x76x97cm.

2 Stoelen
Resultaat: 130 EUR

Twee stijlvolle klassieke armleunstoelen 2e helft 20e eeuw met zijde stoffering in goede staat, 101x82x75cm. en 99x68x67cm.

Engelse vitrine
Startprijs 60 EUR

Oude Engelse vitrine opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw (enkele stootplekken) 193x38x80cm. Cond.: G

Eiken dekenkist
Resultaat: 75 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G

2 Mechelse stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee eikenhouten gesneden Mechelse stoelen ca. 1880 met druivenranken-motief en velours stoffering 110x40x42cm. Cond.: G

Boekenkastje, A'damse school
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten Art Deco boekenkast met 3 schappen ca. 1930 in goede originele staat 130x128x29cm.

Wortelnoten tv-meubel
Startprijs 70 EUR

Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.

Art Deco spiegel
Resultaat: 70 EUR

Art Deco stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 150x90cm.

Eiken sidetable
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Louis Philippe sidetable ca. 1870 met geëboniseerde delen in goede staat 76x120x46cm.

Barokvitrine met opzet
Resultaat: 75 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine opzet 2e helft 20e eeuw (2-delig) met glas in de zijkanten. Stijlmeubel in barokstijl met bronzen beslag in zeer goede staat 190x87x50cm.

3 Antieke stoelen
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met bandintarsia en velours stoffering in goede staat 86x43x48cm.

2 Stoelen, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten stoelen met snijwerk en gobelin stoffering in goede originele staat 104x48x48cm. en 104x48x40cm.

Buffetkast, Queen Anne stijl
Resultaat: 100 EUR

Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.

Piano
Resultaat: 450 EUR

Digitale Roland piano, model HP730/HP530E/HP330E. Zwart gelakt met instructieboekjes. Werkend en in goede staat 90x140x54cm.

Spiegel met putti
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Eiken tafel
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Henry Deux coulissentafel ca. 1880. In zeer goede gerestaureerde staat (zonder extra tussenblad) 75x130x112cm.

Tafeltje met dienblad
Resultaat: 80 EUR

Wortelnoten theetafel ca. 1900 met lade en bronzen beslag in goede originele staat 77x77x50cm.

Speeltafel
Resultaat: 75 EUR

Mahoniehouten speeltafel in zeer goede staat . Blad is vastgeschroefd,( is normaal opklapbaar )75x83x83cm. Cond.: G

Mahonie speeltafel
Resultaat: 80 EUR

Louis Seize stijl 19e eeuwse speeltafel van mahoniehout fineer op eiken (restauratie behoeftig) 74x80x80cm. Cond.: M

Theekastje
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten 19e eeuwse theekast staand op hoge Queen Anne poten, bovenblad ook glas en in goede originele staat 70x32x50cm.

Antieke geslepen spiegel
Startprijs 80 EUR

Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G

Grenen kuifkast
Resultaat: 85 EUR

Hollandse grenenhouten kuifkast (linnenkast) ca. 1870 in goede staat 230x140x47cm.

Bureaustoel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten draaibare bureaustoel ca. 1900 in goede originele staat 94x60x62cm.