Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten tafel met zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met havendecors (beschadigd) 35x110x27cm. Cond.: R
Oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw , recentelijk goed gestoffeerd 115x73x63cm. Cond.: G
Eikenhouten fineer commode 2e helft 20e eeuw in barokstijl 60x35x65cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Decoratieve klassieke spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen en in goede staat 66x92cm.
Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten stoel ca. 1880 in renaissance stijl met getorste poten, ranken en fabelwezen. Velours stoffering beschadigd 125x48x50cm. Cond.: G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is licht versleten 130x80x66cm. Cond.: R-G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is versleten 130x65x65cm. Cond.: R-G
Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G
Eikenhouten spiegel ca. 1900 met zwarte zuilen, messing capitellen en facetgeslepen glas (stukken lijstwerk af) 170x86cm. Cond.: R
Oude mahoniehout fineer halve-maan tafel met lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw (vlekken op blad) 74x67x34cm. Cond.: R
Oude mahoniehouten bibliotheek wenteltrap 2e helft 20e eeuw 120x46x60cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer 19e eeuwse bijzettafel met lade, schuifblad en geschulpt blad(fineerschade) 76xø70cm. Cond.: R
Empire stijl tafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x52x32cm.
Louis Seize stijl trommeltafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x54x40cm.