Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kabinet
Startprijs 800 EUR

Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.

Chiffoniere
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse chiffoniere met 6 lades, ongerestaureerd met origineel beslag ca. 1860 (lichte beschadiging) 162x100x46cm. Cond.: R-G

Spiegel
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten spiegel ca. 1900 met zwarte zuilen, messing capitellen en facetgeslepen glas (stukken lijstwerk af) 170x86cm. Cond.: R

Eiken commode
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten empire 4-laden commode ca. 1830 in redelijke staat (1 lijst voor is weg) 103x98x45cm.

Mahonie Biedermeier
Startprijs 250 EUR

Duitse Biedermeier mahoniefineer op grenen 2-laden commode ca. 1820 in goede staat 70x80x38cm.

Hollandse vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...

Grunderzeit spiegel
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Mechelse spiegel, ca. 1880, Neo-Renaissance, met leeuwe-en cherubijnkoppen. 152x94cm.,Cond.:G

Gestoffeerd krukje, Louis XIV
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize stijl hocker 20e eeuw, gestoffeerd met zijde in zeer goede staat 48x47x45cm.

Pianokruk
Startprijs 100 EUR

Duitse notenhouten pianokruk ca. 1880 Grunderzeit met goede velours stoffering en in zeer goede staat 60xø32cm.

Kamergemak
Resultaat: 10 EUR

Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G

Noten buffetkast
Resultaat: 100 EUR

Antieke wortelnoten Louis-Philippe buffetkast, ca. 1870, met halve zuilen, medailons en wit marmeren blad (gebroken). 208x134xs62cm., Cond.:R

Rookstoel
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten verstelbare rookstoel, ca. 1900, bekleed met zwart leder, in goede staat. 104x84x67cm.

Opzetcommode met schrijflade
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis-Philippe schrijfsecretaire, ca. 1870, met uitschuifbare schrijflade ( beslag onderkant van latere periode) Verder in goede originele staat. 225x100x52cm.

2 Rieten stoelen
Resultaat: 50 EUR

Twee prachtige rieten met houten stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x63x75cm. en 100x80x61cm.

Lambrisering
Resultaat: 700 EUR

Grote 19e eeuwse lambrisering uit villa met vergduling en snijwerk. Origineel schilderij met vrouw, fruit en putti (3-delig). In goede originele staat 180x260cm.

2 Deuren
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 19e eeuwse hoge deuren met vergulding, snijwerk en verguld bronzen beslag en spanjolet (afkomstig uit 19e eeuwse villa) Afmeting per stuk: 76x260cm. Cond.: G

Steinway vleugel
Resultaat: 10.000 EUR

Zeldzame Steinway and Sons vleugel, Overstrung Scale pat. Dec. 20.1859 - may 1872 New York. Acoustic Dowel pat. apr 1869 ornamental design post nov 1875 Tubular metallic action frame aug 18 1869 aug 1...

Vleugel
Startprijs 3.000 EUR

Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.

Eiken barokkast
Startprijs 500 EUR

Uitneembare 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met lade en schuine hoeken (schappen) in goede originele staat 64x156x192cm.

2x Eikenhouten stoel, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

Twee zware Engelse (18e-19e eeuw?) eikenhouten gestoken stoelen in Renaissance stijl met floraal decor 46x50x120cm. Cond.: G

Biedermeier kast
Startprijs 200 EUR

Hollandse Biedermeier 19e eeuwse 2-deurs kast van mahoniehout met lades en schappen (uitneembaar), lichte beschadigingen 200x123x46cm. Cond.: G

Bonheur met spiegel
Resultaat: 130 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur ca. 1860 met ovale spiegel (1 stukje lijst mist, verder in goede originele staat) 193x102x51cm.

Schrijfbureau
Startprijs 800 EUR

Monumentale elitaire Duitse antieke berkenhouten schrijfbureau ca. 1880 (historisme) met ridders, gesneden op de zijkanten (Neo renaissance) in zeer goede staat. Recentelijk gerestaureerd 80x82x150cm.

Mahonie kast
Startprijs 125 EUR

Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades. In goede staat