Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Mechelse stoelen
Startprijs 80 EUR

Twee eikenhouten gesneden Mechelse stoelen ca. 1880 met druivenranken-motief en velours stoffering 110x40x42cm. Cond.: G

Hoek speeltafeltje
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse hoek-speeltafel (opklapbaar blad) met eikenhouten basis in goede originele staat 74x37x74cm. Cond.: G

Eiken commode
Resultaat: 250 EUR

Mooie Duitse eikenhouten Grunderzeit commode ca. 1880 met 3 lades en bronzen beslag in zeer goede staat 60x96x100cm.

Mahonie secretaire
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehout fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870. Paneel schrijfblad gescheurd, verder in goede staat. Binnenleven met lades en vakverdeling 167x107x47cm. Cond.: R

Hollands buffet ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Hollands buffet ca. 1910 met facetgeslepen spiegel en gebogen glas. met floraal snijwerk en in goede staat 120x50x190cm.

Halkastje
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat

Chaise Longue
Startprijs 250 EUR

Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier Chaise Longue met handgestoken voorkant en toelopende rugleuning ca. 1850 in goede staat 100x68x160cm.

Empire commode
Resultaat: 110 EUR

Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.

Frans buffetje
Startprijs 180 EUR

Frans Art Nouveau eikenhouten handgestoken buffetkast met spiegel en geslepen glas ca. 1900 in zeer goede staat met marmeren blad

Boekenkastje, A'damse school
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten Art Deco boekenkast met 3 schappen ca. 1930 in goede originele staat 130x128x29cm.

Penantkastje met opzet
Resultaat: 100 EUR

Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G

Lederen oren-zetel
Startprijs 80 EUR

Bruin lederen oorfauteuil met uittrekmechanisme 2e helft 20e eeuw, geheel staand op houten pootjes in goede staat 100x78x90cm.

Naaitafel
Resultaat: 70 EUR

Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.

Mahonie tafel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse tafel van mahoniehout en mahoniehout fineer (lichte fineerschades), In originele staat 63xø80cm. Cond.: R-G

Secretaire
Startprijs 75 EUR

Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1920 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G

Mahonie stoel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten gestoken 19e eeuwse stoel, ca. 1860, Louis Philippe met prachtig floraal snijwerk en goede velours stoffering. 133x65x70cm. Cond.:G

2x Breistoeltje
Resultaat: 75 EUR

Twee breistoeltjes: 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G en 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffer...

Mahoniehouten fauteuil
Startprijs 60 EUR

Zware mahoniehouten armfauteuil met velours stoffering in goede staat

Bureau, Amsterdamse School
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse School eikenhouten schrijfbureau ca. 1930 met origineel schrijfleer (heeft gestaan bij Kantoor Nederlandse Handelsmaatschappij) in zeer goede originele staat 77x75x125cm.

Antieke spiegel
Resultaat: 30 EUR

Duitse mahoniehouten fineer spiegel ca. 1870 in goede originele staat 110x60cm.

Henri Deux tafel
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.

Bijzettafel, inlegwerk
Resultaat: 30 EUR

Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R

Mahonie klaptafel
Startprijs 30 EUR

Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engeland. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R

Glazen salontafel
Resultaat: 30 EUR

Grote messing salontafel ca. 1980 met facetgeslepen glas (1 onderste plaat mist). Wortelnoten effect op de poten 40x78x130cm. Cond.: R