Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hutkoffer
Resultaat: 40 EUR

Houten hutkoffer met ijzeren beslag ca. 1900 in goede originele staat 65x90x55cm.

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met losse bewerkte kroon en facetgeslepen glas 19e eeuw 77x40cm. Cond.: G

Bijzettafel, bloemen
Resultaat: 40 EUR

Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.

Theewagen
Resultaat: 40 EUR

Oude theewagen met opklapbaar blad. Mahoniehout met eiken stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 71x87x45cm.

Lektuurbak
Resultaat: 70 EUR

Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.

Halve maan/ speeltafel
Resultaat: 40 EUR

Notenhout fineer speeltafel 19e eeuw, lichte fineerschade bovenblad 77x80x80cm. Cond.: R

Teakhouten bankje
Resultaat: 50 EUR

Oud teakhouten 2-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x41cm.

Goudkleurig stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Goudkleurige Louis Seize stoel 18e-19e eeuw met zijde stoffering 102x58x44cm. Cond.: R

Oosters tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Oosterse teakhouten salontafel (bijzettafel) met intarsia en floraal decor 20e eeuw 47x43x77cm. Cond>: G

Thonetstoeltje
Startprijs 30 EUR

-

Glazen sidetable
Resultaat: 30 EUR

Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G

Glazen salontafel
Resultaat: 30 EUR

Grote messing salontafel ca. 1980 met facetgeslepen glas (1 onderste plaat mist). Wortelnoten effect op de poten 40x78x130cm. Cond.: R

Mahonie klaptafel
Startprijs 30 EUR

Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engeland. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R

Bijzettafel, inlegwerk
Resultaat: 30 EUR

Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R

Henri Deux tafel
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.

Antieke spiegel
Resultaat: 30 EUR

Duitse mahoniehouten fineer spiegel ca. 1870 in goede originele staat 110x60cm.

Bijzettafel, getorste poten
Resultaat: 30 EUR

Ronde bijzettafel met getorste poten en etage ca. 1900 in goede staat 59xø73cm.

Hoekkastje
Startprijs 30 EUR

Engels antiek mahoniehouten met grenen hoekkastje 42x35x30cm. Cond.: G

Ovale spiegel
Resultaat: 35 EUR

Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 40 EUR

Kleine Engelse mahoniehouten dames-secretaire met lade en schrijfklep 2e helft 20e eeuw in goede staat 97x53x38cm.

Bloemtafel
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve mahoniehouten bloemtafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) 100xø25cm. Cond.: G

Bijzettafeltje met leder
Startprijs 30 EUR

Engelse mahoniehouten 8-kantige bijzettafel met lades, deurtjes, lederen blad en koperen poten 2e helft 20e eeuw 63x46x46cm. Cond.: G

Engelse bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1930 met koperen wieltjes en verlengbaar blad in goede staat 51x45x68cm.

Ovale spiegel
Startprijs 30 EUR

Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G