Eikenhouten Duitse bijzettafel ca. 1880 Grunderzeit met bandintarsia en marquetterie fineer op het blad. 65x64x50cm. Cond.: G
Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.
Eikenhouten kapstok ca. 1900 met koperen haken in goede staat 125x29x10cm.
Oud teakhouten 3-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x150x60cm.
Oude wortelnoten fineer salontafel, uitklapbaar aan beide zijden met 1 lade en bronzen klauwpoten. Stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 52x52x110cm.
Oud teakhouten 2-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x41cm.
Oude Hollandse mahoniehouten fineer 3-laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl. Lichte fineerschades 75x90x50cm. Cond.: R-G
Oude mahoniehouten fineer wandtafel met lade en bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel in goede staat 72x89x35cm.
Eikenhouten 18e-19e eeuws stoeltje in gothische stijl met draak in rugleuning en lederen bekleding (houtgepind, beschadigd) 95x28x28cm. Cond.: G
Indonesische Djatihouten kist 1e helft 20e eeuw met leder bekleed. Koper beslagen en met koperen nagels. Geheel in goede staat 28x64x33cm.
Twee prachtige rieten met houten stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x63x75cm. en 100x80x61cm.