Oude gegraveerde benen doos met ruiters te paard, 20e eeuw 11,5x6,5x3cm Cond:G
Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Antieke Chinese ivoren visser op houten voet ca. 1900 in goede staat 16cm.
Oosterse benen brievenopener met rat als heft in doos, 20e eeuw 24x3x4,5cm Cond:G
Antieke ivoren Oosterse boedha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G
Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G
Oude Chinese benen houder met erotische voorstelling(4-delig uitschuifbaar) met 4 delen hout bewerkt em Chinese tekens 20e eeuw 22x5x1,5cm Cond:G
Oude antieke oosterse benen figuur voorstellend een liggende oosterse naakte dame 11cm Cond:G
Negen antieke ivoren figuren, z olifanten en twee bustes 2-1,5cm Cond:G
Zes oude Chinese uit been gesneden monniksknopen in goede staat, 2,5øcm
Negen delen antiek ivoor, divers bewerkt, 2 bewerkte vaasjes, een duif, 3 lemetten, een briefopener met krokodil, duif met slakkenhuis(beschadigd) en drie olifanten. 10-23 cm Cond:R/G