Oude Chinese benen gegraveerde opiumpijp op standaard met Geisha decor 20e eeuw in goede staat, 48cm
Oosterse benen snuffbottles in de vorm van een naakte oosterse vrouw 20e eeuw 6,5cm Cond:G
Twee delen ivoor, houder met dierendecor, en buste van man 8,5-17,5cm Cond:G
Antieke ivoren magic bol op piedestal, handgesneden drakendecor, diverse opengewerkte bollen in een 13x5øcm Cond:G
Oosterse uit been gesneden tabakspijp met vrouwenbuste, 20e eeuw in goede staat 6x4x3cm Cond:G
Twee oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, rammen, en diverse verstrengelde dieren 2,5-3cm
Antieke Chinese of Japanse gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een Chinese man met plunjezak(gat in de zak) Cond:R/G
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G
Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G
Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat 25-28cm
Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat, 26-30cm Cond:G
Twee delen antiek ivoor 1 vis, en een spiesbok (hoorn mist) 9-13cm Cond:R/G
Chinees benen into tasje met kralen 20e eeuw in goede staat. 15cm
Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G
Benen kompas met zonnewijzer, graden aanduiding, diverse plaatsen Amerikaanse kust. made by Ansonia clock USA, 20e eeuw 9x6x2cm 20e eeuw Cond:G
Antieke Chinese houder met schroefdop en centimeter, omstreeks 1900 (stukje hout af) 4-5cm Cond:R/G
Twee delen ivoren snijwerk China omstreeks 1900 met florale voorstellingen 9,7cm Cond:G
Antieke Chinees ivoren snijwerk op houten basis met figuren voorstelling omstreeks 1900(twee armen matig gerestaureerd)11,5x25x4cm Cond:R/G
Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G
Antieke ivoren netsuke, China of Japan, gesigneerd, voorstellende twee Chinese jongeren spelende met voorradzak 3x4x2cm cond:G