Oude benen dekseldoos met gegraveerd havendecor en floraal decor, 20e eeuw in goede staat 3x11x6,5cm Cond:G
Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm
Antieke Chinese ivoren pagode toren met bellen, omstreeks 1900, beschadigingen 20,3cm Cond:R
Drie oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, ratten, man met hoed en laars, en man met karper Cond:G
Antieke ivoren krokodil op maladief basis, en een hoofd op balk, in goede staat 16,5-20cm
Twee delen ivoor, vogel en man met hoofdbedekking en trommel 26-30cm Cond:G
Twee delen antiek ivoor, buste met hoofdtooi, meisjeshoofd met muts 10cm Cond:G
Oosterse been gesneden netsuke, voorstellende diverse verstrengelde zeemeerminnen, 20e eeuw 4øcm Cond:G
Gesigneerde antieke Chinese of Japanse ivoren netsuke, voorstellende 4 Chinese figuren met gieter en schildpad, gesigneerd en in goede staat 4x4øcm
Antieke Chinese ivoren netsuke in Boedha vorm (gesigneerd) 3,5cm Cond:G
Acht antieke ivoren miniaturen bestaande uit: 6 olifanten, leeuw en hertsoort (gewei mist stukjes) 1,5-3cm. Cond.: R-G
Grote antieke ivoren slagtand met olifanten en krokodillen voorstellingen (top gerepareerd), 65cm. Cond.: R-G
Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G
Vijf delen antiek ivoor en been: 3x figuren (1x hoofd weg), 1x kleine tempelhond, 1x briefopener, 2-8cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese ivoren visser met karper, omstreeks 1900, in goede staat 17cm
Antieke Chinese ivoren tempelhond ca. 1900 in goede staat 8cm.
Antieke ivoren Netsuke, gesigneerd, voorstellende een oude Chinese man met wandelstok en kind op de schouder 6cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren boedha ca. 1900 in goede staat 7,5cm.
Zeer grote antieke ivoren beeld, Oosters met figurendecor, staande op een met Ivoor ingelegde houten sokkel(minimale beschadiging mogelijk)61cm Cond:G