Oosterse benen tabakspijp voorstellende een vogelklauw met leeuwenkop 20e eeuw 17cm Cond:G
Drie oude Chinese benen netsukes 20e eeuw allen gemerkt, een met ratjes een met gezichten en man met karper. 2,5x3cm Cond:G
Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Negen delen antiek ivoor, divers bewerkt, 2 bewerkte vaasjes, een duif, 3 lemetten, een briefopener met krokodil, duif met slakkenhuis(beschadigd) en drie olifanten. 10-23 cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.
Antieke Duitse sigarenknipper met zilveren montuur en ivoren tand 21cm. Cond.: G
Oude gegraveerde benen doos met ruiters te paard, 20e eeuw 11,5x6,5x3cm Cond:G
Antieke Chinese benen beeld, voorstellende een Chinese reizende koopman omstreeks 1900 (aantal delen gelijmd) 18x24x8cm Cond:R/G
Zes oude Chinese uit been gesneden monniksknopen in goede staat, 2,5øcm
Vijf diverse antieke ivoren voorwerpen, brievenopener met krokodillenhandvat, twee vazen met florale decors(zonder bodem) brieven opener, vogel figuur op houten voet. 15-30cm Cond:G
Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat
Oude Oosterse been gesneden ruggenkrabber met hanenpoot en spinnendecor 42cm. Cond.: G
Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Antieke ivoren Corpus Christie in goede staat van mooie kwaliteit 20x14cm. Cond.: G
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Oude Ansonia New York benen compas met zonnewijzer (sunwatch) fijn gegraveerd met driemaster 9,5x2x6cm Cond:G
Chinese 19e eeuwse Chinese dolk (gesigneerd), gemaakt van been, uitgesneden met figurendecors. 39cm. Schede mist een stukje en is gerestaureerd.
Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.
Antieke ivoren Chinese figuur omstreeks 1900, man met vogel op zijn rug(hand weg, kop vogel weg) 15,5cm Cond:M
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.
Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G
Chinese ivoren geluksbal 19e eeuw, diverse bewerkte ballen in een (beschadigingen) 5,5øcm