Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Lalique presse de papier
Startprijs 70 EUR

Persglazen gesatineerde presse de papier. Two anemones. Ontwerp van Rene Lalique. Draagt signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur
Startprijs 100 EUR

Glazen sculptuur met thermometer. Ontwerp Jaroslav Brychta 1956. IJsschots met ijsbeer. Afmeting: 17 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Set Murano-glazen kaarskandelaren, H 38 cm.
Startprijs 150 EUR

Zeldzame set Murano-glazen kaarskandelaren. Venetië. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Glas (vrijmetselarij)
Startprijs 100 EUR

Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.

2x Presse papier
Startprijs 40 EUR

2x Glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

3x Glaskunst
Startprijs 80 EUR

3x Glaskunst. 1x Wandreliëf van Annemiek Punt (Ootmarsum). 2x Kip, glasfusing, maker? Afmeting: 31 - 40 cm. In goede staat.

Glazen vaas, 1930
Startprijs 200 EUR

Mooie, antiek gegraveerde en gesatineerde kristalglazen vaas met violist/naakte figuren/bosgezicht decor. Circa 1930. Ongesigneerd. Moser? Mooie kwaliteit. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.

Gallé vaas, H 13 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.

Loetz vaas
Startprijs 300 EUR

Maria figuur (Leerdam)
Startprijs 140 EUR

Stef Uiterwaal Glasfabriek Leerdam. Madonna van gesatineerd glas. 1929. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Boheems kristal
Startprijs 60 EUR

Twee facet geslepen kristallen bokaal vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.

2x Glazen vaas, H 21 - 33 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee glazen vazen uit de serie Antiqua uit 1962. Ontwerp Max Verboeket. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

Glazen schenkkan met glazen
Startprijs 50 EUR

Antieke limonade kan met negen glazen. Circa 1930. Mondgeblazen, handbeschilderd, floraal decor. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Knijpfles/glazen met tin (Copier?)
Startprijs 50 EUR

Zes delen Hollands groen glas + tin Gero. Circa 1930. Bestaande uit: Knijpfles met vijf dunwandige glazen (Copier Leerdam?) Georg Nilsson. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

2x Slingerglas, H 13,5 - 14,8 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse mondgeblazen slingerglazen. Afmeting: H 13,5 - 14,8 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas
Startprijs 50 EUR

Lot met divers glas + kristal. Onder meer; menage, schalen, vaas, dekselpot et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas
Startprijs 50 EUR

Lot antiek kristal/glas. Onder meer; stolp, karaffen, dekselpotten, onderzetter et cetera. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Jugendstil stijl vaas Tip Gallé. 1x Antieke schenkkan van kristal met messing en plated montuur. Circa 1900. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

Persglazen vaas
Startprijs 50 EUR

Antiek gematteerde persglazen art deco vaas met floraal decor. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Lot divers glaswerk
Startprijs 60 EUR

Lot met antiek glaswerk. Copier Leerdam. Kleur: groen. 30-er Jaren. Bestaande uit: vaas, 4 glaasjes, karaf, art deco schaal. Afmeting: 6,5 - 25 cm. In goede staat.

Murano + Lalique lamp
Startprijs 120 EUR

Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Murano glazen lampenvoet. 1x Lalique France gesatineerde glazen lampenvoet met lichtgroene kap. Afmeting: H 27 - 32 cm. In goede staat.

Murano clown, H 31,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Italiaanse Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Gallé lampenvoet, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke E. Gallé glazen lampenvoet. Jugendstil. Circa 1900. Floraal decor + signatuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Startprijs 100 EUR