Mondgeblazen Gans (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 40x24x17,5cm. Genummerd 1026/2000, in zeer goede staat.
Swarovski Nanuc ijsbeer (837477), compleet uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal, H.: 16,3cm. In originele doos en in goede staat
Oud niervormig kastje met messing beslag en intarsia 20e eeuw, 3 lades in goede staat 72x31x56 cm
Mondgeblazen Auerhoen (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 30x19,5x13,5cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 33x18,5x14. Genummerd 1377/5000, in zeer goede staat.
Grote moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas, met gezicht en oorbellen (knipoog) 21e eeuw 35,5cm Cond:G
Blauwglazen 19e eeuwse schaal met onderschotel, floraal, goud en emaille beschilderingen (chip rand schaal) 8-24cm Cond:R/G
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20x12x9,5cm. In zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x vrouwtjeseend 17x12,5x9cm., 1x woerd 18x12,5x10cm. en 1x vogel (gesigneerd Toikka) 15,5x8x7cm. Allen in zeer goede staat.
Mondgeblazen plevier (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 23x11,5x11,5cm. In zeer goede staat.
Swarovski schip (162882) uitgevoerd in helder kristal met gematteerde vlaggen. Inclusief een spiegel waarop "Santa Maria" staat en in originele doos. 11,5x9,5cm. Cond.: G
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland, gesigneerd Toikka: 1x sneeuwhoen 15x11x9cm., 1x woerd 16,5x10x8,5cm. en 1x vogel 21x9,5x8cm. Allen in zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x blauwveer 17,5x12x9cm., 1x vrouwtjeseend (gesigneerd Toikka) 15,5x9x9cm. en 1x duikeend 14,5x7,5x6cm. Allen in zeer goede staat.
Swarovski merrie (860864), uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal (manen en staart zijn van mat kristal). 14,5x13,5cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski Maxi bloemschikking (252976), drie gefacetteerde bloemen met gele harten van topaas-kristal, geheel op gefacetteerde voet 15,5x7cm. In goede staat en in originele doos.
Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x Bruin/witte vogel, gesigneerd Toikka 24x9x10cm. en 1x blauwe kievit 15x10x18cm. Beide in zeer goede staat.
Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: twee vogels in roodbruin/witte tinten (gesigneerd Tiokka) 21x11x9,5cm. en 15,5x7,5x7cm. Beide in zeer goede staat.
Mondgeblazen Fazant (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 26x16x12cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen ijseend (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20,5x12,5x10cm. In zeer goede staat.
Drie delen Kosta Boda met rood/oranje tinten, gesigneerd K. Engmann (Kjell Engmann): 1x grote schaal 36,5x23cm., 1x schaal 27,17,5cm. en 1x glas 17x9cm. Allen in zeer goede staat.
Mondgeblazen korhoen (Iittala Finland), 22x14x12cm. In zeer goede staat.
Swarovski Assepoester (255108), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde trap, armen, hoofd en voetje. Rozetten op de mouw en strik van de jruk zijn van rose kristal. 14,8x10cm. Inclusief het loss...
Swarovski dolfijn prestige (221628), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 21cm. In originele doos en in goede staat.
Moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas met twee halve gezichten(ogen lippen neuzen) 21e eeuw 31cm Cond:G