Swarovski kristallen leeuw, jaarstuk 1995, ontwerper Adi Stocker, het puntje van de staart is gematteerd 12,7cm. Cond.: G
Zwarovski kristallen "Crystal Planet" 2000: Op de crystal planet staat een vredesduifje met een metalen lauwertakje. Het geheel staat op een aluminiumkleurig display H.: 11cm. Cond.: G
Zes delen modern glaswerk: 1x 3-kleurige bolle vaas Orrefors( Zweden) , 1x rode asbak Costa Boda, 1x kristallen transparante vaas Orrefors, 1x groenglazen vaas ca. 1900 (mondgeblazen) en 1x paperweig...
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Lot diverse kristallen glazen 919x) en 1 vaas, facetgeslepen en Boheems. 16-23cm. Cond.: G
Zwarovski kristallen Pierrot "Masquerade" 1999: Uitgevoerd in helder kristal. Zijn linkerbeen staat op een voet van mat kristal. Op zijn jas zitten drie knopen in de kleuren rood, geel en groen. Op zi...
Twee delen kristal: 1x dekseldoosje (7xø7cm.) met gematteerd deksel, bekroond met helder kristallen bloem met blauwe gloed (Swarovski?) en 1x Swarovski kristallen ei in houder (6xø3cm.). Ei kan geopen...
Vijf delen Swarovski: 1x uil van helder kristal, ogen deels gematteerd, 1x staande poedel (uitgave 1992) 5,7cm., 1x pinguin (uitgave 1996) op ijsschots met matte poten en zwarte kop en vleugels 3,5cm....
Kavel met 6 delen oud glaswerk o.a: 1 stel glasfusing vazen ca. 1930, 1x geschulpte vaas (rood/blauw/geel) Fusing, 1x kraagvaas ca. 1980, 1x gele vaas ca. 2000, 23-36cm. Cond.: G
Swarovski kristallen "Bald Eagle" (248003) in goede staat, ca. 12,5cm.
Twee delen ruit- en waaierkristal ca. 1910: 1x rozensteker en 1x karaf 15-18cm. Cond.: G
Vier delen Swarovski: 1x helder kristallen dolfijn, 1x helder kristallen zeepaardje (uitgave 1993) op mat kristallen voet (8cm.), 1x 3 helder kristallen tropische visje op mat kristallen koraal (uitga...
Drie delen Swarovski kristal: 1x kristallen eekhoorn, 1x kristallen vos en 1x kristallen baby aapje. Cond.: G
Jugendstil glas-in-lood venster met tussenglas landschapsdecor (litho) ca. 1900 (4 barsten) 73x38cm. Cond.: R
Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R
Kavel met 18 facetgeslepen kristallen oude glazen ca. 1930 (3 chips) Cond.: R-G
4 Delen Swarovski: 1x geheel gefacetteerde kristallen vlinder (uitgave 1994) met metalen voelsprieten. Het blad is gematteerd, 5,8x4,8cm., 2x kristallen vlinders met goudkleurige sprieten (uitgave 19...
Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G
Vier delen kristal en 4 glazen likeurglaasjes oud/antiek: 2 karaffen, 1x vaas, 1x bonboniere, 4x antieke mondgeblazen glaasjes (1 stopeinde beschadigd, 1x glaasje met chip), 2 karaffen ca. 1900 8-35cm...
Mooie oude/antieke kristalglazen geslepen dekselcoupe ca. 1920 in goede staat 23xø12cm.
Twee moderne blauwe Orrefors (Zweden) kristallen schalen 2e helft 20e eeuw en 1x blauwe paperweight in goede staat 14-18cm.
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
Twee fraai geslepen kristallen karaffen met stoppen en geslepen ster op de bodem