Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Muizenfles met fraaie gematteerde graveringen, onder andere vliegende vogel boven brandend hart = brandende liefde. Mogelijk een huwelijkscadeau, voorzien ...
Oude Franse Lalique kristallen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Zware kristalglazen gembercoupe. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.
Twee oude Franse glazen vazen. Gesigneerd Legras. Met landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse Emile Gallé vaas. 1846 - 1904. Met floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...
Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...
Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...
Kunstglazen vis op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Crystal Planet (238985) waarop een vredesduifje met metalen lauwertakje staat, geheel staand op aluminiumkleurige display. H.: 12cm. en 1x Juwelendoosje (207886), uitgevoerd i...
Mooie kristallen karafset met zes floraal geëtste glazen + spiegeltablet met plated bewerkte handgrepen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Twee grote geel/groene Copier Leerdam glazen cactuspotten. Circa 1930. Haarlijnen. Afmeting: ø 10 x ø 13 cm. In redelijke staat.
Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen zeilboot. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Copier Leerdam glazen vaas met dikke bovenrand. Uit 1938. Dikwandig + bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 10,5 ø cm. In goede staat.