Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Kosta Boda, B. Vallien
Resultaat: 150 EUR

Drie delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien) uit de serie "Sattelite": 1x grote schaal 21,5x12cm., 1x fles/vaas 17,5x30x6,5cm. en 1x vaas 29xø10cm. Allen in zeer goede staat.

4x Kosta Boda, B. Vallien
Resultaat: 140 EUR

Vier delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien): 1x kleine vaas met oranje tinten op de hals nr. 40130 (12x14,5cm.), 1x witte vaas met oranje tinten op de hals nr. 401032 (18,5x23cm.) en...

Swarovski hertenbok (291431)
Resultaat: 130 EUR

Swarovski hertenbok (291431), uitgevoerd in helder kristal met zilverkleurig gewei, staand op gematteerde voet 17,5x14cm. In originele doos en in goede staat.

Iittala Noordse stern (jaarvogel), Oiva Toikka
Resultaat: 130 EUR

Mondgeblazen Noordse stern "jaarvogel 2000" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x12,5x9cm. In zeer goede staat.

2 Swarovski luipaarden (183225 + 217093)
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Swarovski: 1x jachtluipaard (183225), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 10cm. en 1x luipaard (217093), uitgevoerd in helder kristal L.: 13,5cm. Beide in originele doos en in ...

Swarovski hert (247963)
Resultaat: 130 EUR

Swarovski hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten. Zwarte neus en ogen, 9x8,5cm. In originele doos en in goede staat.

Glazen bonbon dekseldoos, Loetz
Resultaat: 120 EUR

Prachtige antieke Loetz glazen dekseldoos omstreeks 1900 met verwikkelde armatuur (bohemen) blauw/groen, in goede staat 19x13ø

Iittala duif (jaarvogel), Oiva Toikka
Resultaat: 120 EUR

Mondgeblazen gouden duif "jaarvogel 2001" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x14,5x11cm. In zeer goede staat.

Blauw glazen servies met bloemen
Resultaat: 120 EUR

Vooroorlogs Boheemsglazen servies met gouddecor en opengewerkt bloemendecor omstreeks 1930 bestaande uit: 10 cake borden, 10 kop en schotels, suikerpot (chips mogelijk) Cond:R/G

2 Kosta Boda vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee fraaie Kosta Boda vazen (nr. 49761, Monica Backström), gesigneerd en in goede staat 25,5xø13,5cm.

Swarovski paard + beer
Resultaat: 120 EUR

Twee delen Swarovski: 1x witte hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde manen en staart H.: 10,5cm. en 1x grizzly jong (261925) met gladde kop en gefacetteerd lichaam met zilverkl...

2x Swarovski: ster + paperweight
Resultaat: 110 EUR

Twee delen Swarovski: 1x kandelaar ster medium (119430), uitgevoerd in volledig gefacetteerd kristal ø9,3cm. en 1x paperweight (238167) van helder gefacetteerd kristal ø7,5cm. Beide in originele doos ...

Romeins glazen drinkbeker
Resultaat: 110 EUR

Oude Romeinse glazen drinkbeker (of zuigelingen-beker), mogelijk uit de Luristan cultuur ( 1200 - 900 BC) in redelijk tot goede staat 8,5x6,5x3,5cm.

Swarovski jaarstuk: Isadora 2002
Resultaat: 110 EUR

Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele doos en in goede staat.

2x Swarovski: reiger + vogel
Resultaat: 110 EUR

Twee delen Swarovski: 1x zilverreiger (221627), uitgevoerd in helder kristal met zwarte veren op de kop en amberkleurige snavel. H.: 14cm., 1x arend (624599), uitgevoerd in helder gefacetteerd krista...

3 Swarovski hondjes
Resultaat: 110 EUR

Drie Swarovski hondjes: 1x staande poedel met zwarte oogjes en neus 4,5x4,5x2,5cm., 1x mini tekkel met gefacetteerd lichaam, kleine matte staart en zwarte ogen en neus 5x2,5x2,5cm. en 1x staande dalma...

4 Delen Swarovski (boot, zwanen, oester)
Resultaat: 110 EUR

Vier delen Swarovski: 1x zwaan groot (010005), uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal met gladde nek en kop 6,3x6cm., 1x kleine zwaan van helder en gefacetteerd kristal 4x3,5cm., 1x pareloester (01...

Swarovski ballerina (236715)
Resultaat: 110 EUR

Swarovski ballerina (236715), uitgevoerd in helder en gematteerd kristal. Voorzijde van de jurk en haar met diverse roze steentjes. Ogen zijn licht saffierkleurig. 13,5x7cm. In goede staat en in origi...

Swarovski Beer (243880)
Resultaat: 110 EUR

Swarovski Grizzly beer (243880) uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen 9x7,5cm. In goede staat en met originele doos.

Swarovski paard (221609)
Resultaat: 110 EUR

Swarovski Arabisch volbloed (221609), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde staart en manen L.: 11cm. Geheel staand op mat kristallen basis. In originele doos en in goede staat

Murano tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Murano glazen tafellamp met blauw glas en chroom, 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø48cm.

2 Glazen vasen
Resultaat: 100 EUR

Twee kunstglazen objecten, vaas artcristal Bohemia, A.Jabiarski 2e helft 20e eeuw 25-32cm Cond:G

Swarovski jaarstuk: Anna 2004
Resultaat: 100 EUR

Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele doos en in goede sta...

Swarovski engel + kat
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Engel (194761), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd en handen H.: 9,5cm. en 1x kat (289478), uitgevoerd in helder kristal met grote facetten en groene halsband H...