Geslepen kristallen ijsemmer op gecontourneerde voet met ingeslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren bovenrand, 835/000, met twee fraaie draagringen. Chip. Circa: 1870. Afmeting: 13,5 x 12 ...
Antiek geslepen kristallen zoutvaatje met kraag en gecontourneerde bovenrand op een zilveren voet, 835/000. ca 1870. ø8x8cm. Chip. In redelijk goede staat
Antiek geslepen kristallen glas op voet. Kelk is voorzien van florale gravure en tekst 'Souvenir La Haye 25-5-1888'. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afmeting: H 14,5 cm. ø 8,5 cm.
Kristallen tassa met diverse slijpsels op stam met zilveren voet, 835/000. ø22x17cm. MT.: W.Burger & zonen, Haarlem, ca 1960 In goede staat
Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkat voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar ...
Geslepen kristallen oorkarafje voorzien van geslepen ster op de bodem compleet met stop en zilveren montuur, 925/000. Importeursteken: Van Kempen en Begeer, Zeist ca. 1970. Ca. 13 cm hoog. In goede st...
Geslepen kristallen odeurkarafje met divers geslepen afbeeldingen o.a. bomen met vliegende eend en rennend hert, voorzien van zilveren montuur en dop.13xø6,5cm. In goede staat
Geslepen kristallen zout- en peperstrooiers met ruitslijpsels en zilveren montuur en dop, 835/000. Afmeting: H 4,5 cm. In goede staat.
Grote kristallen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 43 cm ø. In goede staat.
Vier moderne mondgeblazen kunstglazen glasfusing vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
Vier delen Swarovski uit de serie "Zuidzeedromen" waaronder: 1x Schorpioenvis (604011), uitgevoerd in volledig geslepen helder kristal, vinnen en ogen in de kleur Smokey peach (5,5x7x6,5cm.), 2x kogel...
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Kristallen suikercoupe op zilveren voet, 835/000. Fraai geslepen suikercoupe met omgeslagen rand, met geschulpte geslepen rand, geplaatst op een gladde ronde voet met filetrand. MT.: C.J.Stok, Amsterd...
Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.
18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kristallen dekselcoupes amandel geslepen (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.