Twee grote kunstglazen vazen.: oranje-rood.,en geel-bruin-rood. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 40-41 cm. In goede staat
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal blauw-glazen bolvaas, ongemerkt. Eén maal glas fusing flesvaas met monogram. Afmeting: 16-25 cm. In goede staat.
Twee maal kunstglas. Eén maal grote pijpvaas (blauw-groen) ongemerkt. Eén maal Jugendstil stijl vaas, ongemerkt. Afmeting: 22-37 cm. In goede staat.
Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, een vaas,een bonboniére en een klein parfumflesje. Afmeting. 7-24 cm. In goede staat.
Zeer grote glazen heksenbal. 19e Eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal glasfusing oranje-rood. Eén maal blauw-groen-wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27-29 cm. In goede staat.
Zeven maal Hollandse glazen bloembol vazen. Onder andere; Leerdam, Anna Groen etc.. Plus extra één asbak Murano. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
'La Lique'-stijl glazen tafellamp in Art Nouveau stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In goede staat.
Glazen Gallé Jugendstil-stijl lampje in paddestoel vorm (lampje ook in stam). Oranje-rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Vier maal design glas. Eén schaal Kosta Boda Wolf. Eén vaas Royal Leerdam Crystal (blauw-groen transparant). Eén hoge vaasfles Kosta Boda, K. Engman. Eén maal kaarskandelaar Kosta Boda. Afmeting: 19,5...
Drie maal kunstglas. : Twee maal Orrefors bolvazen en één maal H. Zysz (ei-vormig object). Afmeting: 15-16 cm. In goede staat.
Drie antieke glazen ge-etste boterstolpen met florale decors. Met zilveren knop, 835/000, versierd met parelrand Ca. 1900. Afmeting. 2x16 cm 1x18 cm. Eén gebarsten. In redelijk/ goede staat
Zeven maal oud/antiek kristal glas, Bohemen en Duitsland. Afmeting: ca. 12 - 21 cm. In goede staat
Daum France, Glazen toekan, 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Daum France. Glazen bureau-klok met old timer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Vijf delen oud kristal-glas. 20e Eeuw. Twee maal grote Baccarat pierots. Eén maal Daum-France zwaan. Eén maal Baccarat jodenster briefverzwaarder. Eén maal Baccarat figuur met jodenster verwerkt. Afme...
Lot antiek opaline-glas serviesgoed. Ca. 1800. Drie kopjes, vier schotels (één kopje gelijmd). Handbeschilderd. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke kristal-glazen natfruit coupes met lekschaal. Coupes zijn amandel geslepen (chips). Afmeting: 13 x 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie Jugendstil-stijl glazen vazen. Gemerkt Brantz ? 20e Eeuw. Blauw-oranje iriserend. Afmeting: 19-35 cm. In goede staat.
Prachtige Jugendstil-stijl glas-in-lood hallamp met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal bruin-rood-transparant, gemerkt Salv. Eén maal geel-transparant ongemerkt. Afmeting: 24-30 cm. In goede staat.
Twee antiek kristallen dekselcoupes (amandel geslepen) (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.