Vier kunstglazen parfumflacons alle flacons zijn gesigneerd 20e eeuws Cond:G 15-20cm
Acht diverse kunst glazen of kristallen flacons oa Murano 20e eeuws diverse maten en kleuren Cond:G 8 tm 17cm
Tien diverse kristallen/glazen parfum flacons 20e eeuw Cond:G 12-17cm
Tien diverse kristallen karaffen/flacons, allen met diverse slijpsels 13-19cm Cond:G
Grote oude kristallen limonadekan met plated geep en deksel 20e eeuw in goede staat 31cm + oude WMF cocktailshaker omstreeks 1940 20cm
Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.
Drie delen oud glaswerk, Copier Leerdam vaas, Copier Leerdam kaarskandelaar, schaal Val Saint Lambert 8,5-28cm Cond:R/G
Diverse oude kristallen glazen o.a: grand marnier, likeur, roemers ca. 1950, minimale chips mogelijk 10-19cm. Cond.: G
Vijf delen oud persglas 20e eeuw, grote vaas met mat glazen geruit decor door Val Saint Lambert vaas Luxor, twee geribte vazen(ongemerkt) , een schaaltje Val Saint Lambert met mat glazen geribbelde v...
Vijf delen glas/kristal: 2x bollen met groene tinten, gemerkt Ahus Sweden (HA-A2?) en 3x bollen (2x druppelvormig) met binnenin oranje/witte en zwarte tinten (ongemerkt), allen in zeer goede staat H.:...
Grote facetgeslepen kristallen wijnkoeler 201 eeuw in goede staat 23x19ø Cond:G
Drie delen oud paars glaswerk, 20e eeuw, ongemerkt, grote bolvaas en coupes 6-30cm
Lot kristal 19e en 20e eeuw o.a. fruitschaal, 11 glazen en 8 kristallen onderzetters (chips) 12-24cm Cond:R/G
Gebrandschilderd glas in lood raam 20e eeuw florale decors 46x46cm Cond:G
Zes diverse glazen parfum flesjes, geel van kleur en verschillende vormen 20e eeuw 12-21cm
Kristallen inktpot met zilveren sluiting 800/000 chips kristal onderrand 10x14x11 Cond:R
Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G
Drie delen antiek kristal, geslepen, dekselschaal, karaf, schenkkan, in goede staat 19-29cm
Acht diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-20cm Cond;G
Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm
Oude Murano glazen stopfles met originele beschildering 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Amandelgeslepen glazen parfumfles en dekseldoos omstreeks 1930 geel glas, 11-16cm Cond:G
Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R
Grote amandelgeslepen kristallen vaan met octogonale voet 20e eeuw en zilveren omranding 900 gehalte 31cm Cond:G