Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Delen glas/kristal
Startprijs 40 EUR

Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G

Divers kristal
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek kristal, twee scheepjesvormige schalen, dekseldoos en onderzetters, waaier en ruitkristal. (minimale chips mogelijk) 11-25cm Cond?R/G

5 Borrelglaasjes, slinger
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke borrelglaasjes met slinger in stam omstreeks 1900 in goede staat 4-3,5cm

2 Boheemse vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke boheems glazen vazen 1e helft 20e eeuw, een grote vaas met druivenrank decor(chip voet) en een mondgeblazen vaas(randschade bovenrand) 27-31 cm Cond:M/R

Divers kristal
Resultaat: 40 EUR

Zeventien delen oud waaierkristal 20e eeuw, 3 schalen, 11 schaaltjes, 3 servethouders minimale chip mogelijk 4-22cm Cond:G

6 antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Zes oude voorraadflessen, 1 Maggi, 2 Loreal, een Karlsbader Sprudelsatz, een Kruschen Salz, en onbekend bruin glas. 10-28cm Cond:G

5 Antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke glazen flessen, 1 Levert en Co de Wildeman Amsterdam, 2 SS Tegelen, 1Opekta en een KPF 19027cm Cond:G

Tiffany stijl glas-in-lood
Resultaat: 40 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood venster 2e helft 20e eeuw 70x75cm. Cond.: G

38 Gegraveerde glazen
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 38 gegraveerde glazen (groepjes van diverse soorten) 19e-20e eeuw o.a: 1 groot kristallen glas met monogram 19e eeuw, 1 kristallen glas met jachtvoorstelling 4-21cm. Cond.: G

Tafelstuk, kristal
Resultaat: 55 EUR

Antiek olie en azijnstel met zoutstrooier en mosterdpot in houder (5 delig) kristal met plated houder. 23x14x14 Cond:G

41 Glazen met karaf
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat

Groene vaas
Resultaat: 45 EUR

Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.

2 Glazen appels
Startprijs 50 EUR

Twee glazen appels ca. 1970, mogelijk Murano in goede staat

Bowlpot
Resultaat: 45 EUR

Antieke bowlpot met sleef en onderschotel omstreeks 1900 gegraveerd met ranken en druif (Chip punt deksel) 35x22øcm Cond:G

Goudkleurige snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude glazen Chinese snuffbottles 20e eeuw, goudbeschildering en Chinese tekens achter glas, in goede staat 8 cm

Goudkleurige snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Een stel zeldzame Chinese snuffbottles met achterglas beschildering en figuren decors 20e eeuw 6,5-8cm Cond:G

2 Delen kristal
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek kristal, waaierkristallen karaf, en een gemberpot facetgeslepen waaier/stervorm 34x44Cond:G

Glazen uil, Murano
Startprijs 50 EUR

Oude Italiaanse glazen uil met goud 2e helft 20e eeuw 17cm. Cond.: G

Glazen pelikaan
Startprijs 50 EUR

Glazen pelikaan (asbak) 20e eeuw "Vaure Art France" in goede staat 15x13x8cm.

Stopfles, 17e-18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.

6 Grolsch flessen
Startprijs 50 EUR

Zes oude Grolsch bierflessen Brouwerij de klok Groenlo 23-25,5cm Minimale chip mogelijk Cond:G

6 Delen waaierkristal
Startprijs 50 EUR

Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G

13 Diverse roemers
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G

4 Antieke glazen
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G