Zes delen modern glaswerk: 1x 3-kleurige bolle vaas Orrefors( Zweden) , 1x rode asbak Costa Boda, 1x kristallen transparante vaas Orrefors, 1x groenglazen vaas ca. 1900 (mondgeblazen) en 1x paperweig...
Twee delen oud/antiek glas: 1x 3-delige antieke boerenjongenspot met gravering 19e eeuw (minimale chips), en 1x gegraveerde wijnkaraf 19e eeuw, 22-31cm. Cond.: G
Twee moderne blauwe Orrefors (Zweden) kristallen schalen 2e helft 20e eeuw en 1x blauwe paperweight in goede staat 14-18cm.
Mooie oude/antieke kristalglazen geslepen dekselcoupe ca. 1920 in goede staat 23xø12cm.
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafled Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw
Twee delen antiek glas ca. 1880: 1x grote groenglazen mondgeblazen amfora 36xø16cm. en 1x grote groenglazen schaal met emaille beschildering, voorstelling met gouddecor en ruiters te paard 4xø29cm. Co...
Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.
Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip en een karaf 15-37cm. Cond.: G
4 Delen Swarovski: 1x geheel gefacetteerde kristallen vlinder (uitgave 1994) met metalen voelsprieten. Het blad is gematteerd, 5,8x4,8cm., 2x kristallen vlinders met goudkleurige sprieten (uitgave 19...
Twee fraai geslepen kristallen karaffen met stoppen en geslepen ster op de bodem
Fraaie geslepen kristallen koekdoos met o.a. diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, gemerkt in onderhoek aan de onderkant "Galway" 18x11x7cm.
Vier delen kristal en 4 glazen likeurglaasjes oud/antiek: 2 karaffen, 1x vaas, 1x bonboniere, 4x antieke mondgeblazen glaasjes (1 stopeinde beschadigd, 1x glaasje met chip), 2 karaffen ca. 1900 8-35cm...
Oude rood kristallen vaas van Villeroy & Boch 20e eeuw in goede staat 11xø8cm.
Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G
Kavel van 9 delen oud/antiek glas: 1x 7-delige blauwe karaffenset ca. 1920, 1x neutraal glazen Jugendstil stijl vaasje en 1x glazen paddestoel 5-25cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G
Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G
Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G
Drie delen oud facetgeslepen kristal: 2x vaas en 1x bonbonniere 20e eeuw 18-27cm.