Oude Franse Carl Faberge karaf met twee tortelduiven op de stop 40xø12cm. Cond.: G
Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Twee antieke opaline glazen vazen met beschildering van landschapsdecors met takken in goede staat 30xø9cm.
Twee zware kristallen geslepen druppelkaraffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø18cm.
Twee delen 19e eeuws kristal: 1x 6-delig azijnstel en 1x grote gembercoupe 23-30cm. Cond.: G
Swarovski kristallen leeuw, jaarstuk 1995, ontwerper Adi Stocker, het puntje van de staart is gematteerd 12,7cm. Cond.: G
Kavel van 2 Swarovski kristallen luipaarden: 1x zittende luipaard (uitgave 1994), 10,2cm. en 1x lopend luipaard uitgevoerd in helder kristal. Beide in goede conditie.
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Grote zware kristallen geslepen fruitmand 2e helft 20e eeuw in goede staat 36x37x29cm.
Kristallen geëtste bowlpot op onderschotel met Hollands zilveren bowllepel met gecontourneerde en handgegraveerde steel, 835/000 grootkeur eind 1800, MT: Kalberg Den Bosch, ca. 47gr. L.: 26cm. Cond.: ...
Prachtige Hollandse biedermeier kristallen 6-delige tafelset met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat met minimale chip 26xø19cm.
Kavel met 19 kleine kristallen Swarovski beeldjes o.a: kogelvis, schildpadjes, zittende poedel, 2x os, kikker, zwaan, hondje etc. Allen in goede staat.
Grote zware Villeroy & Boch kristallen 3-lichts kaarskandelaar ca. 1980 in goede staat 42x34x12cm.
Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G
Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G
Twee zware kristallen likeurkaraffen: 1x FC. Twente 1965 gegraveerd en 1x met wild in natuur graveringen 16-17cm. Cond.: G
Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G
Swarovski kristallen jaarstuk "Colombine": Tweede jaarstuk in de serie maskerade uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel masker ...
Swarovski kristallen jaarstuk 2001 "Harlekijn": Derde jaarstuk in de serie maskerade. Uitgevoerd in helder kristal. Zijn gezicht is gematteerd waarop een zwart masker is geplaatst. In zijn rechterhand...
Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G
Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G
Twee grote Swarovski kristallen draken: 1x jaarstuk 1997 met rode ogen op lossen sokkel en 1x "Fables en Tales" met losse bol. Cond.: G
Antiek glazen Jugendstil Loetz schaaltje, 3-kleurig (neutraal/groen/bruin), gesigneerd en in goede staat 5x12x12cm.