Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 2x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G
Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G
Drie delen oud kristal met messing 20e eeuw met cassiskleurige vogeldecors: 1x dekseldoos, 1x tafelaansteker (chip) en 1x asbak (stukje messing mist) 13-18cm. Cond.: R-G
Zes Duitse mondgeblazen roemer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R
Antieke Duitse kristal geslepen bierpul met gegraveerd floraal decor en tinnen deksel. Historisme ca. 1880. In goede staat. H.23cm.
Twee delen glas ca. 1930: 1x mat glazen bolle vaas met rennende paarden decor 18xø17cm. en 1x geschulpte schaal met kersenrank-decor en parelmoer effect binnenin 5xø15cm.
Drie delen oud facetgeslepen kristal: 2x vaas en 1x bonbonniere 20e eeuw 18-27cm.
Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G
Kavel van 9 delen oud/antiek glas: 1x 7-delige blauwe karaffenset ca. 1920, 1x neutraal glazen Jugendstil stijl vaasje en 1x glazen paddestoel 5-25cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G
Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G
Oude rood kristallen vaas van Villeroy & Boch 20e eeuw in goede staat 11xø8cm.
Vier delen kristal en 4 glazen likeurglaasjes oud/antiek: 2 karaffen, 1x vaas, 1x bonboniere, 4x antieke mondgeblazen glaasjes (1 stopeinde beschadigd, 1x glaasje met chip), 2 karaffen ca. 1900 8-35cm...
Fraaie geslepen kristallen koekdoos met o.a. diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, gemerkt in onderhoek aan de onderkant "Galway" 18x11x7cm.
Twee fraai geslepen kristallen karaffen met stoppen en geslepen ster op de bodem
4 Delen Swarovski: 1x geheel gefacetteerde kristallen vlinder (uitgave 1994) met metalen voelsprieten. Het blad is gematteerd, 5,8x4,8cm., 2x kristallen vlinders met goudkleurige sprieten (uitgave 19...
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip en een karaf 15-37cm. Cond.: G
Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G