Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel glas
Startprijs 35 EUR

Kavel van 9 delen oud/antiek glas: 1x 7-delige blauwe karaffenset ca. 1920, 1x neutraal glazen Jugendstil stijl vaasje en 1x glazen paddestoel 5-25cm. Cond.: G

Copier gebaksstel
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam 8-delige glazen gebaksset ca. 1930 17,5xø30cm. Cond.: G

Vaas, Maastricht
Resultaat: 45 EUR

Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.

Amandelgeslepen fruitschaal
Resultaat: 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

Murano clown
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Murano glazen clown in goede staat 38cm.

2 Glazen plafoniere kappen
Startprijs 30 EUR

Twee grote antieke Art Deco matglazen plafoniere lampekappen ca. 1920 (minimale chip) ø34cm. Cond.: G

Glazen bord
Resultaat: 30 EUR

Oud gebrandschilderde glazen schotel met landschapsvoorstelling en tekst "Dan woont heerlijkheid in ons land, zij ontmoeten elkander genade en waarheid gerechtheid en vrede zij kussen elkaar ps. 85 ve...

Kristallen V&B vaas
Startprijs 30 EUR

Oude rood kristallen vaas van Villeroy & Boch 20e eeuw in goede staat 11xø8cm.

2 Delen glas
Startprijs 30 EUR

Twee delen glas ca. 1930: 1x mat glazen bolle vaas met rennende paarden decor 18xø17cm. en 1x geschulpte schaal met kersenrank-decor en parelmoer effect binnenin 5xø15cm.

Kristallen onderdelen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 29x38x50cm. Cond.: G

Kristallen onderdelen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 50x34x13cm. Cond.: G

4 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Vier waaierkristallen schalen ca. 1900: 2x identieke grote schalen en 2x bonbonschalen 15-29cm. (chips), Cond.: R

Duitse pul
Startprijs 30 EUR

Grote Duitse kristallen geslepen schenkkan met tinnen bewerkt deksel ca. 1900, H.:35cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Startprijs 30 EUR

Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R

Karaf met 4 glaasjes/flesjes
Resultaat: 40 EUR

Zes-delig glazen likeurset ca. 1930 en 7 oude glazen parfumflesjes (chip) 10-30cm. Cond.: R-G

Porseleinen dieren
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 6 oude porseleinen figuren (o.a: Goebel): 1x Goebel vogel op tak (beschadigd), 1x Goebel kleine vogel op tak en 4x boxer honden waarvan 3x Goebel 3-25cm. Cond.: G

4 Glazen figuren
Startprijs 30 EUR

Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud kristal met messing 20e eeuw met cassiskleurige vogeldecors: 1x dekseldoos, 1x tafelaansteker (chip) en 1x asbak (stukje messing mist) 13-18cm. Cond.: R-G

Glazen karaffenset
Resultaat: 100 EUR

Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.

8 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Acht delen oud glaswerk o.a: paperweights (uil beschadigd), Haan Murano, Cartier parfumfles, 1x parfurmverstuiver, 1x inktpotje en 1x schenkkan ca. 1930 4-32cm. Cond.: R-G

2 Oude glazen
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.

2 Delen Versace
Startprijs 30 EUR

Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G

6 Antieke roemers
Startprijs 30 EUR

Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

Vaas, Goebel
Resultaat: 30 EUR

Moderne Goebel design vaas met een Vincent van Gogh voorstelling ca. 1980 in goede staat 32x18x10cm.