Prachtige grote glazen lamp, gesigneerd Schneider (Charles Schneider) ca. 1910. Jugendstil in paddenstoel vorm 68x23x26cm. Cond.: G
Grote Baccarat kristallen vaas, model Diva in zeer goede staat (aankoopprijs: € 3.900,-) 49x25x11cm.
Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.
Venetiaanse mondgeblazen kandelaar (Seguso) ca. 1900 met decor van goud, flora en Romeinse (naakte) figuren. In zeer goede staat (losse lekranden) 37x33x17cm.
Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G
Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.
Twee antieke Russisch kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 20,5cm.
Drie oude Jugendstil stijl schenkkannen met gegraveerd glas (aanslag) en compositie metalen monturen 14-36cm.
Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.
Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G
Prachtige grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan anno 1907 met tinnen deksel en handgeschilderd bloemendecor in zweepslagmotief. 44cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan met tinnen deksel en bloemdecor ca. 1900 in goede staat 39cm.
Oude Jugendstil vaas, gesigneerd Gallé bevat gebruikerssporen en slijtplekken 13x12x6cm. Cond.: R-G
Vijf oude/antieke kristallen/glazen karaffen: 1x stel facetgeslepen karaffen met bloemendecors, 1x gegraveerd glas 19e eeuw met guirlandes en 2x amandelgeslepen karaffen (1x met zilveren dop) Cond.: G
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G
Drie oude/antieke karaffen: 1x kristal gemerkt Moser, 1x kristal gemerkt Baccarat en 1x glas gegraveerd 19e eeuw 22-33cm. Cond.: G
Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G
Oude Murano glazen 4-delige piece de milieu ca. 1960 in goede staat 49x29x24cm.
Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G
Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Vier delen oud kristal 1e helft 20e eeuw: 2x Roemers, gekleurd met gouddecor, 1x Boheemse beker met handgeschilderd goud- en bloemendecor en 1x gegraveerd glas met decor van landschap (Altwasser) 10-2...