Likeurset 19e eeuw van blauw glas, handbeschilderd bestaande uit; goudkleurige houder met spiegel, 2 reservoirs met kraantje en 8 glazen. 1 Kraantje afgebroken maar is erbij. 31x28x15cm. Cond.: R-G
Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.
Oude glazen vaas, gesigneerd Adost met decor van kersentak, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (2 chips van voet af) 24xø12cm. Cond.: M
Oude Lalique glazen dekseldoos met blauwglazen noppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 9xø9cm.
Twee mooie oude Copier glazen geribbelde vazen (rookglas) 16xø12cm. en 23xø14cm. Cond.: G
Prachtige glazen pijpvaas 3-kleurig. Binnen melkkleur neutraal en opgelegd honingkleur 20e eeuw in goede staat 35cm.
Twee 19e eeuwse robijnrode glazen vazen met handgeschilderd goude putti-decor 30,5xø12cm. Cond.: G
Twee oude glazen bolvazen van Malta; 1x floraal decor 14xø11cm. en 1x glasfusing 14xø10cm. Cond.: G
Moderne mondgeblazen glazen vaas ca. 1980, vermoedelijk Italië in goede staat 13x13cm.
Grote glazen pompoenvormige vaas (Maastricht), blauw-paars van kleur (1 chip in binnenrand) 25xø22cm. Cond.: R
Oude ronde gebrandschilderde glas-in-lood venster met als voorstelling een engtel en Latijnse tekst ø53cm. Cond.: G
Boheems glazen gegraveerde vaas ca. 1900 met druivenranken-decor in goede staat 30xø15cm.
Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Vijftien delen antiek waaierkristal (minimale chips 8-11cm. Cond.: R-G
Vooroorlogse facetgeslepen kristallen bonbon-dekseldoos in goede staat 10xø16cm.
Grote oude glazen vaas met zilver-overlay en decor van bloemenranken (overlay is sleets) 33xø15cm. Cond.: R-G
Zeldzame Hollandse A.D. Copier whiskyglas met 8-kantige groene voet 12xø9cm. Cond.: G
Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G
Twee Duitse glazen bierpullen met tinnen deksels ca. 1880, historisme. H.: 17-18cm. Cond.: G
Grote oude glazen presenteerschaal van Val Saint Lambert met decor van kreeft,krab,vis en schelp ø33,3cm. Cond.: G
Grote oude groene geribbelde Copier glazen vaas (1 chip) 22xø15cm. Cond.: R
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1900 met meanderdecor (bovenrand schade) 27cm. Cond.: R
Twee antieke plated tafelsets met kristal en glas: 1x olie-, azijn-, mosterd- en zoutstel. 28x16x10cm. en 1x kandijsuiker-set 20x23x10cm. Cond.: G