cm. Cond.: R-Driedelig 19e eeuws opaline glazen handbeschilderd kaststel ca. 1870. 1x Vaas beschadigd bij voet 2
Vooroorlogse facetgeslepen kristallen bonbon-dekseldoos in goede staat 10xø16cm.
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1900 met meanderdecor (bovenrand schade) 27cm. Cond.: R
Zware 3-delige kristallen roomset, facetgeslepen en gegraveerd met druivendecor, 1 minimale chip tablet 13x27x13cm. Cond.: R-G
Drie Jugendstil lampenkappen ca. 1900 (minimale chips) 14x12cm. Cond.: G
Moderne glazen mondgeblazen design schenkkan (5-kleurig met neus en ogen). Vermoedelijk Italië 21,5x21xø15,5cm. Cond.: G
Grote glazen pompoenvormige vaas (Maastricht), blauw-paars van kleur (1 chip in binnenrand) 25xø22cm. Cond.: R
Prachtige Murano kunstenaars vaas, design Germano Padoan ca. 9180 met goud in het glas verwerkt. In zeer goede staat 22xø11cm.
Oude ronde gebrandschilderde glas-in-lood venster met als voorstelling een engtel en Latijnse tekst ø53cm. Cond.: G
Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R
Oude glazen vaas, gesigneerd Adost met decor van kersentak, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (2 chips van voet af) 24xø12cm. Cond.: M
Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat
Twee antieke plated tafelsets met kristal en glas: 1x olie-, azijn-, mosterd- en zoutstel. 28x16x10cm. en 1x kandijsuiker-set 20x23x10cm. Cond.: G
Boheems glazen gegraveerde vaas ca. 1900 met druivenranken-decor in goede staat 30xø15cm.
Twee 19e eeuwse robijnrode glazen vazen met handgeschilderd goude putti-decor 30,5xø12cm. Cond.: G
Likeurset 19e eeuw van blauw glas, handbeschilderd bestaande uit; goudkleurige houder met spiegel, 2 reservoirs met kraantje en 8 glazen. 1 Kraantje afgebroken maar is erbij. 31x28x15cm. Cond.: R-G
Prachtige glazen pijpvaas 3-kleurig. Binnen melkkleur neutraal en opgelegd honingkleur 20e eeuw in goede staat 35cm.
Grote oude glazen vaas met zilver-overlay en decor van bloemenranken (overlay is sleets) 33xø15cm. Cond.: R-G
Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.
Twee oude glazen bolvazen van Malta; 1x floraal decor 14xø11cm. en 1x glasfusing 14xø10cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse A.D. Copier whiskyglas met 8-kantige groene voet 12xø9cm. Cond.: G
Oude Venetiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw (1 bloem linksonder mist) 42x31cm. Cond.: R
Oude Lalique glazen dekseldoos met blauwglazen noppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 9xø9cm.