Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen bokaal
Resultaat: 35 EUR

Grote 18e-19e eeuwse mondgeblazen bokaal met gravering 0,3L en witte bovenrand en brede voet. in goede originele staat 19xø15cm.

3 Karaffen
Resultaat: 35 EUR

Drie karaffen, 26-33cm., Conbd.:G

Glazen wijnkan 1885
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse beschilderde historisme wijnkan uit 1885 met opschrift "L. von Doetinchem de Rande H. von Losse von Asselt Erg. Bonn 1885". In Renaissance stijl 30x14x15cm.

Antiek glas
Resultaat: 40 EUR

Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.

2 Kristallen glazen
Startprijs 40 EUR

Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.

Kristallen verdeelschaal
Resultaat: 40 EUR

Grote oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw 8-delig. Middelste verdeelschaal heeft een chip, verder in goede staat 5xø36cm. Cond.: R-G

Divers oud glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G

Glas-in-lood venster
Startprijs 40 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G

11x Antiek glaswerk
Startprijs 40 EUR

Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met gopudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met p...

10 Champagne glazen
Resultaat: 45 EUR

Tien mondgeblazen champagneglazen met gouden rand ca. 1900 in goede staat 25x8cm.

Fles, 17e-18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.

Kristallen peper & zout stel
Resultaat: 50 EUR

Kristallen olie- en azijnstel ca. 1900, 5-delig met plated houder. In goede originele staat 23xø16cm.

Krist. dekselvaas + schenkkan
Resultaat: 45 EUR

Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier kristallen soezenschaal met amandelslijpsel (chips rand) ø22-ø24cm. Cond.: R

2 Karaffen
Startprijs 60 EUR

Twee delen blauw glaswerk 20e eeuw; 1x grote karaf (mondgeblazen) met neutrale voet, handgrip en stop en 1x bolle flesvaas 45-27cm. Cond.: G

Kristallen tafeltje
Startprijs 60 EUR

Zware radgeslepen kristallen console-tafel ca. 1900, 11xø25cm. Cond.:G

Karaf + 6 glazen
Resultaat: 65 EUR

Prachtige karafset met 6 glazen Jugendstill ca. 1920. Goud overlay bloemendecor in goede originele staat 13-29cm.

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 70 EUR

Prachtige mondgeblazen karaf met 5 glazen (twee-kleurig). Handbeschilderd met goud- en bloemdecor, 1963 Murano 19-25cm. Cond.: G

4 Krist. dienschaaltjes
Resultaat: 65 EUR

Vier prachtige radgeslepen kristallen schalen in goede staat (minimale chip mogelijk) ø20cm. Cond.: G

Bonbonschaal, Lalique
Resultaat: 70 EUR

Oude Lalique glazen bonbonschaal met 4 vogels op de stam (Lalique France) 20e eeuw in zeer goede staat 8,5xø14cm. Cond.: G

Glas-in-Lood 18e-19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Glas-in-lood venster 18e-19e eeuw met afgebeeld een gebrandschilderde driemaster. In goede originele staat 24x18,5cm.

Krist. bowlpot + lepel
Startprijs 80 EUR

Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G

2 Delen Lalique
Startprijs 80 EUR

Twee delen Lalique kristal; 1x kaarskandelaar 7,5x6,5cm. en 1x asbak (randschade) 6xø10cm. Cond.: R

Kavel 19e eeuwse glazen
Startprijs 80 EUR

Twintig 19e eeuwse mondgeblazen glazen o.a. met gravures, portret etc. 11-22cm. Cond.: G