Vijf antieke Duitse mondgeblazen glazen met handbeschilderd gouddecor, bessenranken, vogels en vlinders ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen parfumflacons met gouddecor. 1 Flacon heeft minimale chip 7x4x37cm. Cond.: R-G
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x clown (Murano?), 3x gekleurde vazen bewerkt met bloemen en 1x parfumfles 19-23cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk/kristal o.a; 5 kristallen glazen (bewerkt), 1x grote amandelgeslepen kristallen roemer en 1x Murano glazen mandje 12-20cm. Cond.: G
Oude dike glazen mondgeblazen vaas 20e eeuw (oranje) 18xø14cm. Cond.: G
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x Boheems geslepen glas met leeuw 1938 en tekst (minimale chip) en 1x geslepen karaf met opvliegende eenden 11-29cm. Cond.: G
Vijf oude flacons met stop 20e eeuw; 4x glas met plate en 1x messing met been 5-12cm.
Opaline glazen vaas ca. 1880 Historisme met Griekse voorstelling (Athene?), handbeschilderd 28xø12cm. Cond.: G
Oude Duitse WMF plated kristallen cocktailshaker, ca. 1930 en een cocktailglas, in goede staat. 9-21cm.
Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2 kristallen bollen en 3x gekleurde glazen vazen 70-er jaren met bewerkte bovenkant (Murano) 19-25cm. Cond.: G
Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G
Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.
Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.
Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G
Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...
Twee kristallen schenkkaraffen 19e eeuw met amandelslijpsel; 1x heel met stop en 1x met chip zonder stop, 21-27cm. Cond.: G
Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G
Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G
Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G
Twee antieke groene opaline glazen vazen. Handbeschilderd met decor van patrijzen en bloemen 27xø12cm. Cond.: G
Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G
Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G