Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2 kristallen bollen en 3x gekleurde glazen vazen 70-er jaren met bewerkte bovenkant (Murano) 19-25cm. Cond.: G
Oude Duitse WMF plated kristallen cocktailshaker, ca. 1930 en een cocktailglas, in goede staat. 9-21cm.
Opaline glazen vaas ca. 1880 Historisme met Griekse voorstelling (Athene?), handbeschilderd 28xø12cm. Cond.: G
Vijf oude flacons met stop 20e eeuw; 4x glas met plate en 1x messing met been 5-12cm.
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x Boheems geslepen glas met leeuw 1938 en tekst (minimale chip) en 1x geslepen karaf met opvliegende eenden 11-29cm. Cond.: G
Oude dike glazen mondgeblazen vaas 20e eeuw (oranje) 18xø14cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk/kristal o.a; 5 kristallen glazen (bewerkt), 1x grote amandelgeslepen kristallen roemer en 1x Murano glazen mandje 12-20cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x clown (Murano?), 3x gekleurde vazen bewerkt met bloemen en 1x parfumfles 19-23cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen parfumflacons met gouddecor. 1 Flacon heeft minimale chip 7x4x37cm. Cond.: R-G
Vijf antieke Duitse mondgeblazen glazen met handbeschilderd gouddecor, bessenranken, vogels en vlinders ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Twee glazen karaffen met bijbehorende gegraveerde glazen 20e eeuw in goede staat. Kleine karaf met 4 glazen, grote karaf met 6 glazen 13-32cm.
Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G
Acht mondgeblazen 18e-19e eeuwse borrelglazen in goede originele staat 9,5xø6cm.
Japanse glazen plant met marmeren plantenbak ca. 1930. In goede originele staat 29x20x8cm.
Zes delen oud/antiek kristal; 5 delen ruitkristal en 1x kristallen vaas. Bevat 2 dekseldoosjes, 2 zoutnapjes en 1x ovale schaal. Minimale chips mogelijk 4,5-17cm. Cond.: R-G
Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.
Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...
Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R
Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.
Grote oude Boheems kristallen vaas ca. 1930. Blauw kristal en opliggend gouddecor. In zeer goede staat 40xø13cm.
Twee delen glaswerk 20e eeuw; 1x blauwe stopfles en 1x neutrale bolle karaf 30-38cm. Cond.: G
Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G