Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede staat 11x6x2cm.
Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.
Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G
Vijf oude kristallen/glazen karaffen, bewerkt 20e eeuw in goede staat 26-30cm.
Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R
Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G
Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G
Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R
Twee grote opaline glazen vazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemendecor. Mooie kwaliteit en in goede staat 33cm.
Twee groen-glazen karaffen ca. 1900 met handbeschilderd decor, voorstellend een vogelnest met bloemen. In goede originele staat 28cm.
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Kristallen 7-delige set (gebakset met sevethouder) met facetgeslepen stermotief 20e eeuw. Diverse delen beschadigd 14-24cm.
Prachtige karafset met 6 glazen ca. 1900. Goud overlay bloemendecor in goede originele staat 13-29cm.
Glazen stolp met amandelslijpsel, chips schotel en rand 25x23cm. Cond.: R