Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Parfumflacons
Resultaat: 70 EUR

Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede staat 11x6x2cm.

Leerdam vaas
Startprijs 20 EUR

Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.

4 Delen glas
Startprijs 20 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

3 Kunstenaarsvazen
Startprijs 30 EUR

Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G

Peper & Zoutstel
Resultaat: 30 EUR

Antiek 6-delig ruitkristallen tafelset met tablet (chip af), zout-, peper-, mosterdpotje en olie & azijnstel. 26x13x6cm. Cond.: G

2 Karaffen
Resultaat: 40 EUR

Set waaierkristallen karaffen ca. 1900 in goede staat 30cm. Cond.: G

5 Karaffen
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude kristallen/glazen karaffen, bewerkt 20e eeuw in goede staat 26-30cm.

3 Glazen bonbonieres
Startprijs 20 EUR

Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R

2 Roemers ca. 1800
Resultaat: 60 EUR

Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.

Glazen kannetje
Resultaat: 15 EUR

Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G

3x Peper & Zout stel
Startprijs 25 EUR

Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.

2 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Twee oude glazen vazen; 1x grote vaas, gewolkt blauw met robijnrood en 1x kleine vaas (blauw/groen) 12-17cm. Cond.: G

3 Delen glas
Startprijs 20 EUR

Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G

5 Karaffen
Startprijs 50 EUR

Vijf glazen/kristallen karaffen, bewerkt 20e eeuw 23-29cm. Cond.: G

Div. kristallen glazen
Resultaat: 170 EUR

Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G

Blauwglazen set
Startprijs 50 EUR

Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R

2 Opaline vazen
Startprijs 60 EUR

Twee grote opaline glazen vazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemendecor. Mooie kwaliteit en in goede staat 33cm.

2 Groene stopflessen
Startprijs 80 EUR

Twee groen-glazen karaffen ca. 1900 met handbeschilderd decor, voorstellend een vogelnest met bloemen. In goede originele staat 28cm.

14 Kristallen glazen
Startprijs 15 EUR

Kavel van veertien kristallen glazen + karaf o.a; champagne, likeur (minimale chips mogelijk) 9x26cm. Cond.: G

2 Karaffen
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M

3x Boheems glas
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G

Div. paars kristal
Startprijs 40 EUR

Kristallen 7-delige set (gebakset met sevethouder) met facetgeslepen stermotief 20e eeuw. Diverse delen beschadigd 14-24cm.

Karaf + 6 glazen
Startprijs 90 EUR

Prachtige karafset met 6 glazen ca. 1900. Goud overlay bloemendecor in goede originele staat 13-29cm.

Glazen pot met schotel
Startprijs 30 EUR

Glazen stolp met amandelslijpsel, chips schotel en rand 25x23cm. Cond.: R