Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R
Grote ruitkristallen schenkkaraf ca. 1880, in zeer goede originele staat 32xø11,5cm.
Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
Duitse glazen design schaal, gemerkt Jean Beck München (chips bij bovenrand) 20e eeuw 135xø23cm. Cond.: R
Decoratiefe glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G
Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Twaalf oude kristallen bewerkte glazen waarvan 11 gekleurd en geslepen en 1x neutraal gegraveerd. 2 Gekleurde glazen met chip 12-21cm. Cond.: R-G
Drie oude glazen presse-papiers; 1x grote bloem (chip) 5xø7cm., 1x 8 bloemen 7xø7cm. en 1x Mille Giori (geen sigantuur gevonden) 10xø8cm. Cond.: R-G
Oude glazen mondgeblazen vaas en schaal ca. 1960, Murano?. 37xø13cm. en 7xø21cm. Cond.: G
Twee grote mondgeblazen bokalen ca. 1900 met witte rand 20,5xø13cm. en 20,5xø12cm. Cond.: G
3-Delige opalineglazen kaststel met handbeschilderd decor ca. 1900 in goede staat 36xø11cm. en 20xø9cm. Cond.: G
Groot beschilderd glas-in-lood raam 2e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat 70x57cm.
Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G
Kavel van 27 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 26 bij elkaar horende kristallen glazen (2x chip) Cond.: R-G
Mondgeblazen glazen schip in glazen fles (Golden Hind) 29x13cm. Cond.: G
Kavel divers kristal en glaswerk (oud en antiek) o.a; 5 karaffen, 3 vazen, 2 dekselpotten, 1 schaaltje en 1 ruitkristallen schaal. Minimale chips mogelijk 10-29cm. Cond.: R
Persglazen ABC schaal rondom bewerkt, Joop Reparon 2e helft 20e eeuw ø27,7cm. Cond.: G
Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G
Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.
Grote kristallen bokaal, rondom gegraveerd met druiveranken 20e eeuw 26xø15cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1930, diverse kleuren glasfusing 19,5xø11cm. Cond.: G
Kraantjeskan met 6 glazen en glazen beschilderd reservoir met handbeschilderd bloemendecor ca. 1890. In goede originele staat 37x31x26cm.
Decoratieve glazen mondgeblazen hond 2e helft 20e eeuw in goede staat 30cm. Cond.: G
Oud plated dienblad met daarop een karaf en 6 bijbehorende bewerkte glaasjes 20e eeuw 24xø21cm. Cond.: G