Groot glas-in-lood venster met gebrandschilderde voorstelling. "Het leven zucht naar licht en lucht" 20e eeuw 83x68cm. Cond.: G
Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 2 Delen Berendsohn glasfusing en 1x platte schaal ongesigneerd 12-19cm. Cond.: G
Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G