Vier delen Krystal Mats Jonasson Sweden met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 minime chip) 5-19cm. Cond.: G
Vijf delen Krystal Mats Jonasson met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 chip) 5-17cm. Cond.: R-G
Vijf delen kristal o.a; 4x Mats Jonasson Sweden 4,5-16cm. (1 chip) Cond.: R-G
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Twee grote glazen design vazen 20e eeuw; 1x Orrefors Sweden, transparant met slingerdecor 14x22x20cm. en 1x okerkleurig met geschulpte rand (ongemerkt) 25x18x19cm. Cond.: G
Negen delen kristal, 20e eeuw, o.a. jampotje met deksel amandelgeslepen, drie geslepen karaffen met stop, drie geslepen dekselpotjes, twee vaasjes en een grote dekselpot. 6-40cm., Cond.:R/G
Mondgeblazen glazen schip in glazen fles (Golden Hind) 29x13cm. Cond.: G
Grote facetgeslepen kristallen vaas 20e eeuw in zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G
Twee glazen vazen 20e eeuw; 1x Hysteria okerkleurig mondgeblazen 9xø17cm. en 1x Walther Germany met bloemendecor, handbeschilderd mondgeblazen 14xø11cm. Cond.: G
Elf delen glaswerk 20e eeuw; 1x bewerkte schaal met negen glazen schotels en 1x citroenpers 9-21cm. Cond.: G
Elf delen kristal 20e eeuw o.a; waaierkristal, jampot, Murano, onderzetters etc. Cond.: R-G