Twee postzegel-verzamelalbums: 1x Israël (hoofdzakelijk gestempeld) 31x23x2,5cm. en 1x Nederland (ongestempeld en gestempeld) 2x23x31cm., 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Rode map met diverse automaatzegels o.a: Australië, Brasil Ceska republika, Finland, Noorwegen, Hong Kong etc. 29x23x4cm. Cond.: G
Davo album met postzegels Suriname, meerendeel postfris 1892-1975, 33x29x4,5cm. Cond.: G
Groot kavel diverse oude/antieke ansichtkaarten 35x26x12cm. Cond.: G
Kavel met 29 ingesealde pakketten met telefoonkaarten 90-er jaren Holland (heeft destijds veel geld gekost) 36x20x14cm. Cond.: G
Interessant kavel diverse postzegels (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G
Doos met losse vellen met diverse postzegels o.a: Rusland, Duitsland (veel Duitsland), en 2 ringboeken. Gestempeld en ongestempeld 28-34cm. Cond.: G
Lot van diverse oude ansichtkaarten, buitenland 20e eeuw. Cond:G
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Jugendstil briefkaartenalbum ca. 1900 met vooroorlogse ansichtkaarten (hoofdzakelijk Hollands en Duits) 27,5x20x2cm. Cond.: G
Lot met diverse oude ansichtkaarten Holland 20e eeuw. 12x20x32 Cond:G
Koffer met 17 boekjes over oude ansichten 20e eeuw, hoofdzakelijk Holland 10x34x27cm. Cond.: R-G
Acht delen philatelie Duitse atelier edition 2001 t/m 2008 met diverse Duitse postzegels met thema's en bijzondere gelimiteerde stempels 32x29x8cm. (per boek) Cond.: G
Lot van diverse oude ansichtkaarten Nederland, 20e eeuw 13x23x17 Cond:G
Album met oude ansichtkaarten 20e eeuw, hoofdzakelijk Hengelo, 3x23x27 Cond:G