Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.
Grote 19e eeuwse messing doofpot in goede staat 42x25øcm. Cond:G
Antieke koperen scheepspetroleumlamp omstreeks 1900, of een treinseinlamp gemerkt D.B (Deutsche Bundesbahn?) 50x20x18cm. Cond:G
Vier oude Chinese rol schilderingen, 20e eeuw 35-46cm. Cond.:G
Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.
Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat
Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G
Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.
Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G