Twee antieke historische wandreliëfs met figurenvoorstellingen (rondom compositie metaal met ijzeren figurenvoorstellingen) ca. 1880 (Berliner eissen?) in goede staat 50x35cm.
Grote 19e eeuwse bronzen 5-lichts klok-lamp opengewerkt met wapenvoorstellingen ca. 1880 (Historisme), 1 sierschroef mist 66xø60cm. Cond.: G
Grote antieke messing Jugendstil 6-lichts hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat met 6 glazen kapjes 102xø70cm.
Tantalus 19e eeuw met Boulle inlegwerk ca. 1880 (iets beschadigd). Likeurset (3 karaffen kapot, glaasjes zijn goed) 27x29x32cm. Cond.: R
Eikenhouten 19e eeuws gewerenrek voor 9 geweren met opbergkist in goede staat 136x73x40cm.
Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G
Vier Antieke fotolijsten met geschilderde portretten, een zilveren lijst, 800/000, ovaal 34x28 een ronde lijst met getorste rand, 333/000, ø 34 mm en twee onedele ovale lijsten, 60x53 mm, geelmetaal e...
Tafelaansteker S.T.Dupont verguld. Cylindervormige model met strakke fraaie lijnbewerking. 4,3x10,8 cm Als nieuw in originele verpakking. Typenummer 1H5AY45 Cond U
Constantijn Huygens - Korenbloeme. - tweede druk. - Eerste deel en Tweede deel ( in één band) - 't Amstelredam, Johannes van Ravesteyn, 1672. Compleet en in goede staat met een fraaie, lichtelijk gere...
Collectie met 9 delen betreffend Stork Hengelo (8 boeken en 1x gedenktegels 1950 porseleyne Fles Delft ) o.a: 80 jaar Stork, Machinefabriek Stork, Stork 120 jaar etc. Cond.: G
Grote antieke bronzen 4-lichts kaarskandelaar met engel, diverse bloemen en marmer 63cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten kolenkit met zware bronzen monturen in zeer goede staat 31x54x41cm.
Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G
IJzeren tsuba (China/Japan), gesigneerd ca. 1900 in pagode vorm met Foo hond ø6,5cm. Cond.: G
Groot oud/antiek houtsnijwerk met floraal decor opengewerkt 180x49x3cm. Cond.: G
Antieke messing met marmeren bijzettafel (2 etagers) ca. 1900 bewerkt met guirlandes in goede staat 80xø33cm.
Dubbelloops damast (hagelschot)geweer 19e eeuw met 2 hanen. Gemerkt A. Lavaur Bressolles Ara. In zeer mooie originele staat 111cm. Cond.: G
Elf delen 18e-19e eeuws tin: 3x klepkan (gemerkt), 2x kandelaar (1x beschadigd), 6x lepels 21-24cm. Cond.: R-G
Bronzen hanglamp met glas-in-lood ca. 1910 in goede staat 12xø24cm.
Antieke laboratorium weegschaal ca. 1900 van hout, messing en marmer (marmer heeft breuk). Gemerkt E. Sartorius 29x39x49cm. Cond.: R-G
Twee boeken met antieke ingekleurde gravures 18e-19e eeuw: 1x bijzondere gravures in 1 boek (25 stuks) van mooie kwaliteit, ingekleurde gravures (moetrand verwijderd) 28x22x4cm. en 1x Engels boek met ...