Prachtige aparte antieke Remington Paragon typemachine in goede originele staat 28x38x37cm.
Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G
Kavel met 38 diverse spaarpotten (blik, hout, glas, kunststof) Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp/olielamp. Voet en reservoir van geblazen glas. Lamp is geëlectrificeerd, H.: 65cm. Cond.: G
Duits grenenhouten hobbelpaard (hobbelvarken) in goede originele staat 43x90x33cm. Cond.: G
Grote decoratieve eikenhouten speculaasplank met voorstelling van ridder te paard 20e eeuw in goede staat 74x60cm. Cond.: G
Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 38xø24cm.
Twee Louis Quinze stijl wandlampen van verguld brons 20e eeuw. in goede staat 55x28x13cm.
Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.
Klein Louis Philippe wandkastje met borduurwerk centraal ca. 1870. in goede originele staat 45x27x12cm.
Chinees 8-hoekig sieraden-opbergdoosje met 3 lades, gemaakt van hout en met leder bekleed. Handbeschilderd met bloemen- en vogeldecor 2e helft 20e eeuw 26x20x20cm. Cond.: G
Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G
Drie antieke vernikkelde stoofjes met kannen en 2 losse kannen o.a; Jugendstil 1e helft 20e eeuw, stoofjes met glas en keramiek. In goede originele staat 17-33cm.
Twee delen houtsnijwerk 18e-19e eeuw in goede originele staat 100-160cm.
Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R
Jugendstil lamp ca. 1900 met compositie metalen voet (armen gelijmd) 46xø15cm. Cond.: R
Twee delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x dekselschaal bewerkt met half-edelstenen in bloemenmotief 12xø17cm. en 1x grote klepkan, Meeuws en Zoon Den Haag 38xø17cm. Cond.: R-G
Prachtig Jugendstil presenteerblad met beschilderde keramieken plaquette ca. 1900. In goede originele staat met mooie vormgeving 8x37x21cm.
Twee keramieken dienbladen ca. 1900; 1x groot met bloemendecor (handgrepen missen) 41x32cm. en 1x kleiner model (tablet kapot) 33x23cm. Cond.: M
Prachtig 3-delige zwart marmeren Art Deco bureauset met koper en glazen inktpot. In goede originele staat 16-20cm.
Twee kannen ca. 1890; 1x vernikkelde chocoladekan met confoor en 1x tinnen bewerkte koffiekan in originele staat 17-27cm. Cond.: G
Koperen beddepan 18e-19e eeuw in goede originele staat 93x33x12cm.
Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schilpad missen 5x18x9cm. Cond.: R
Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R
Oude Chinese parelmoer parfumfles 1e helft 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,5x4x1,5cm.
Twee geëmailleerde kannen (koffie- en theekan) ca. 1900 met bloemendecor in goede originele staat 15-26cm.
Bronzen sluitgewicht 9-delig (naar 16e eeuws voorbeeld) in goede staat 10x10xø8cm.
Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G
Acht delen messing 19e-20e eeuw o.a; doofpot 19e eeuw (beschadigd), dekseldoos 19e eeuw, kaarsdover op tabler, steelpan 19e eeuw, vijzel 19e eeuw, emmertje 19e eeuw, peperstrooier 19e eeuw 9-42cm. Con...
Vier delen tabaksvoorwerpen oud; 1x messing tabaksdoos "Leve de boerenstand"; 1x porseleinen pijpenkop met ree-voorstelleing ca. 1900, 1x houder van bewerkt notenhout en 1x tabakspijp Bruyere ca. 10cm...
Prachtig koperen theecomfoor ca. 1870 in zeer goede originele staat 38cm. Cond.: G
Set metaal gegoten schaakstukken in doos 20e eeuw, in goede staat ca. 8cm.
Drie keramieken met chromen dienbladen Duitsland ca. 1900 in goede staat 17-34cm.
Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G
Grote cameralens in foudraal, Beroflex, made in Japan in zeer goede staat 37xø6,5cm.
Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.
Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G
Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G
Vier diverse oude camera's; 1x Shanghai No. 32870, 1x Paxette electromatic Germany, 1x Canon autozoom 814 electronic en 1x Paillard B8 10-26cm. Cond.: R-G
Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G
Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G
Roodkoperen beddepan en een zware gietijzeren heksenketel 18e-19e eeuw in goede originele staat 17x28cm. en 97cm.
Tien delen oud/antiek; 1x aparte geëmailleerde flessenopener met fallus, 1x Eerme pen, 1x flesopener in laarsvorm, 1x porseleinen messenlegger, 1x koperen zakmes in champagne-fles vorm, 1x goudkleurig...
Eikenhouten empire stoof ca. 1810 met ossenbloed-kleur in goede originele staat 18x26x21cm.
Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 4 incomplete uurwerken , 1 bronzen reisikoon (19e eeuw of ouder), 1 bewerkte vork en 1 tinnen zonnewijzer 5-25cm. Cond.: G
Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G
Drie antieke spiegels; 1x ovaal met bewerkte vergulde lijst, 1x houtgestoken met inklapbaar ophang-systeem en 1x rechthoekig van eikenhout 30-42cm. Cond.: G
Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G
Doos divers o.a; vijzel, porseleinen en aardewerken vazen, bordje, schilderijtje etc.
Oude melkbus 1e helft 20e eeuw, gemerkt "Het Klaverblad 2367". Beschildering van latere datum 62xø31cm. Cond.: G
Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Drie delen antiek koperwerk; 2x vijzel (18e eeuw of ouder?) en 1x kaarskandelaar 19e eeuw 9-51cm. Cond.: G
Tegel, handbeschilderd door Bertus Baayens 1944 in goede staat 31x15cm.
Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.
Wit handtasje 20e eeuw, gemaakt van witte kralen 15x26cm., en een silverplated beursje 5x7cm.,Cond.:G
Mahonie fineer 19e eeuwse Engelse likeurkist ca. 1840 met daarin 3 kristallen karaffen. 1 Mist en 1 beschadigd maar compleet met origineel slot en beslag. lichte fineerschade 22x19x18cm. Cond.: R
Zware antieke bronzen steelpan 18e-19e eeuw in goede originele staat 14x39xø18cm.
Oude Oosterse bronzen bewerkte hengselvaas 20e eeuw met houten losse voet 31xø18cm.
Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.
Zeven delen koperwerk; 2x bewerkte vaas ca. 1900 en 1x 5-delig koperen koffieset ca. 1900 van Daalderop Tiel (Tablet is China) 5-24cm. Cond.: R-G
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Vijf delen tin 19e eeuw; 1x barok tafelbankje met twee kleppem "H.M. 1807", 1x wandbakje in ton-vorm, 1x maatdeksel-kan geëikt, 1x sleefkannetje (Deventer) en 1x beker (Minden). Alles in goede origine...
Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G
Origineel mahoneihouten antiek scheeps-stuurwiel in goede originele staat ø60cm.
Twee 19e eeuwse tinnen klepkannen met duimrust in goede originele staat 17-18cm. Cond.: G
Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer likeurkist ca. 1820 empire. Geen inhoud, oudere restaurartie. In goede staat 27x18x19cm.
Twee tinnen klepkannen 19e eeuw met duimrust; (1x met snaveltuit) in goede originele staat 18-21cm.
Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.
Grote antieke tinnen wandschotel met portret van B. v. Meer 1882. Verso gesigneerd Gebr. Arens Fect Nijmegen 1906, ø40cm. Cond.: G
Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.
Zes 19e eeuwse tinnen maatbekers met grip en eikstempels 8-21cm. Cond.: G
Antiek brons bewerkt (rondom met figuren) doosje. Twee pootjes opnieuw aangezet, verder in goede originele staat 5,5x7x4,5cm.
Twee grote oude/antieke tinnen tabelets (bewerkt); 1x 19e eeuw in barok vormgeving (stempels) 29x29cm. en 1x 20e eeuw ovaal "Finn Zinn 95%" 38,5x24cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x grote koffiekan (gemerkt) en 1x gemerkte theebus. Beide in zeer goede originele staat 10-28cm.
Twee houten kistjes 17e-18e eeuw met origineel beslag (1 slotje mist) 7,5x21,5x10cm. en 8x22x13cm.
Prachtige 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor en origineel slot.Klein barstje in deksel, verder in goede originele staat 4,5x16x7,5cm.
Kavel diverse kistjes en houders 19e-20e eeuw; 1x Oosters beschilderde dekseldoos van hout 19e eeuw, 2x tafelstukken (consoles) 19e eeuw houtgesneden, 1x kruik met smeedijzeren beslag 19e eeuw, 1x hou...
Houten kistje 19e eeuw met slot, origineel beslag en ringbeslag. In goede staat (schrnaier vervangen) 10x23x17cm.
Grote opbergkist met lades en deksel met messing beslag ca. 1880. in zeer goede originele staat 30x38x23cm.
Wortelnoten 18e eeuws theekistje met origineel beslag en sleutel. In zeer goede staat. 15x23x15cm.
Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.
Twee prachtige kleine roodkoperen 19e eeuwse appelketels in goede originele staat (licht bedeukt) ø12-ø15cm.
Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.
Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Schristie en Boulle inleg in goede staat 26x14cm.
Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G
Aansteker Dunhill. Verguld Slank model met blauw/goudkleurig geemailleerd oppervlak. 65x24 mm.
Twee Corpus Christies 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw van been en 1x 19e eeuw van ivoor 17-24cm. Cond.: G
Antieke plafoniere ca. 1890 met glas en bewerkte omranding in goede staat 16xø33cm.
Grote Italiaanse 12-armige kroonluchter van brons en hout, 20e eeuw in goede staat 100xø87cm.