Antieke 6-lichts messing hanglamp in Rococo-stijl. Met gesatineerde glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 80 x Ø 60 cm. In goede staat.
Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.
Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 46 x 24 cm. In goede staat.
Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.
5x Diversen. Antiek. Bestaande uit; Lederen reisbestekhouder, lakwerk brillenkoker, lederen brillenkoker met bril, kerfsnede werktuig. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Twee Amerikaanse boekensteunen van messing. Art Deco. Circa 1925. Afmeting: 17,5 x 8,9 x 9,7 cm. In goede staat.
Vier kristallen coupes. 2x Amandel geslepen met bronzen voet, afmeting: H 10 x Ø 19 cm. 2x Geslepen dekselcoupe, voorzien van 835/000 zilveren voet, afmeting: H 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame en antiek bronzen olielamp/blaker met putti en accessoires. 3-Lichts. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Must de Cartier Paris aansteker, Trinity-model met de 3 ringen (rosé, wit en geel), verguld en zwarte Chinese lak. In etui en met papieren. Parijs, jaren '90. 24x70x12 mm. Gebruiksporen, verder in goe...
Twee bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Gebruneerd. Circa 1830. Afmeting: H 14 cm. x Ø 10 cm. In goede staat.
Messing vergulde Karl Grisbaum speeldoos met vogel-automaat en florale graveringen. 20e Eeuw. Speeldoos speelt mooi, echter, vogeltje gaat niet terug in doos. Afmeting: 5,5 x 12 x 7 cm. In goede staat...
30-er Jaren kapstok met intarsia en chroom. Art Deco. Afmeting: 70 x 20 x 26 cm. In goede staat.
50-er Jaren show-vitrine met schuifdeuren. Afmeting: 47 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Antiek plated W.M.F. schaal met figuren decor. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 3 x 38 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Perzisch schild van ijzer, met figuren reliëf + centrale tekst. Voorzien van messing omranding. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.
Antiek rood-koperen scheepslamp. Circa 1920. Side Light Nippon Sento co. Ltd. A77 31 4. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten speeldoos in kist. Eerste helft 20e eeuw. Veer defect. Afmeting: 15 x 32 x 18 cm. In redelijk staat.
Bronzen, vuurvergulde kaarskandelaar met putti. Schroefbare glazen schaal mist. 19e Eeuw. Gesigneerd H. Picard. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Antiek Italiaanse dekseldoos in boekvorm. Sorento. Afmeting: 11 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Japans munten kabinet met messing beslag. Floraal gegraveerd. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Lot met zeven diverse oude kistjes/dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten + Chinees porseleinen melange kom met deksel (chip). Afmeting: 22 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Drie oude lakwerk dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Rusland (floraal decor). 1x Japan (landschap decor). 1x Vogel/floraal decor. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk (sieraden)doos, met speelwerk. Circa 1930. Landschap/pagode decor. Afmeting: 9,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe naaidoos. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 14 x 22 x 33 cm. In goede staat.
Drie oude Russische lakwerk doosjes met diverse voorstellingen. Gesigneerd. Afmeting: 9 x 12,3 cm. In goede staat.
Grote neo gotische gestoken dekseldoos van eikenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 41 x 16 cm. In goede staat.
Engelse koloniale antieke schrijfkist met binnenwerk + lade. Met Indiase snijwerk motieven. Slot gemerkt Edwari, inleg mist gedeeltelijk. Afmeting: 20 x 45 x 31 cm. In redelijke staat.
Antiek geëlektrificeerde majolica petroleumlamp met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Charles Dix bronzen kaarskandelaren met rood marmeren basement, gebruneerd en vuurverguld brons. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met albast, messing en kristalglazen reservoir. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen staande petroleumlamp met figuur + aambeeld, met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Antiek en zeldzame dubbele staande petroleumlamp met glazen reservoirs. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Antiek zakhorlogehouder/Portre Montre. Figuur houdt horloge, met messing + wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Kristalglazen schaal met zilveren beugel, circa 1860. 1x Kristalglazen olie/azijn-set, circa 1860. 1x Art Nouveau plated bestek aflegger, circa 1920. Afmeting: 20 - 26 cm....
Groot lot met 19 stuks diverse soorten bierpullen. Grotendeels aardewerk en glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.
Interessant lot met twaalf stuks diverse koffiemolens. Diverse maten. Alles begin 20e eeuw. Afmeting: H 14 - 37 cm. In goede staat.
17e Eeuws bronzen vijzel met fratzen. Frankrijk. Afmeting: H 9,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Twee antiek bewerkte messing bloembakken met figuren in landschap decor. Gesigneerd Bourdon. Circa 1880. Afmeting: 16 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Opaline glas + messing. Afmeting: 34 - 59 cm. In goede staat.
Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 7 dozen. Gewicht: totaal 108 Kilo. In goede staat.
Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 6 dozen. Gewicht: totaal 96 Kilo. In goede staat.
7-Delige antieke maten-set van tin. Met bodemmerken. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Lot met divers oud/antiek tin. Onder meer; antieke mettlach, steengoed klepkan. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kaiserzinn bowlpot. Jugendstil. Putti + floraal decor. Afmeting: H 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke tinnen kraantjeskannen. 1x circa 1800. 2x Handbeschilderd, 20e eeuw. 1x Tin, 20e eeuw. Afmeting: H 32 - 39 cm. In goede staat.