18e Eeuws medisch instrument. Ten behoeve van aderlating. Gemaakt van ijzer en messing. Afmeting: 13,5 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Zeer vroege Chinese bronzen wierookbrander met tekens. Gebroken geweest en gerestaureerd. Afmeting: 17,5 x 13,7 cm ø. In redelijke staat.
Groot lot antiek tin. 17e? - 18e - 19e Eeuw. Veel maten, strooier en kandelaren. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met mand op schouder. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Grote gietijzeren rode tuinstandaard met bloempot. 21e Eeuw. Afmeting: H 160 x 50 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Tien oude diverse emaille borden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Duitse gietijzeren historisme dubbele strijkijzerhouder + strijkijzers. Renaissance-stijl. Circa 1880. D.G.G.G. Dessau D.R.P. 55676. Afmeting: 42 x 38 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse Jugendstil tuimelketel. Circa 1915. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Afmeting: 26 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Twee kerkelijke boeken, één boek van vrome dienaar van maria, met een zwarte kaft en een fijne geelgouden sluiting met puttihoofd. 9x13x3,5 cm en een gebedsboek met fraaie bruine bewerkte kaft met car...
Groot oud Afrikaans ritueel mes met houten grip en gebogen bewerkte lemet. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Twee maal Afrika. Bestaande uit: Houtgestoken oud masker met jute en kralen Tchokne Mask Zaïre + Hoofdbedekking met schelpen en buffelhoorn. Afmeting: 40 - 47 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse messing theeketel, theelicht, inktstel. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1910. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Amsterdamse TAXI lichtbak. Circa 1960. Afmeting: 35 x 128 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne vaas met salamander decor. Circa 1900. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In goede staat.
Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek plated tafelstuk met glazen inzetten. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 44 x 41 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse messing theelicht met theekan. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1920. Afmeting: 21 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...
Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.
Twee beton gegoten tuinbeelden in bloempotvorm met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 36 cm ø. In goede staat.
Meerschuim sigarenpijpje met fraaie gestoken afbeelding van paardrijdende jongen op de rug van zijn vader. In etui. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude gepolychromeerde Afrikaanse schilden met maskers. Afmeting: 100 - 200 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Jugendstil cloisonne vaasjes met waterlissen decor. Bloem bodemmerk. Afmeting: 9 - 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse smeedijzeren wildkroon met kettingen en vleeshaken. Afmeting: 55 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee grote bronzen kerkelijke kaarskandelaren met kaarsen. 20e Eeuw. Afmeting: 188 cm / 110 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse wortelnoten theekist. Vogelaugen furnier. Barok vormgeving. Afmeting: 20 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen met marmer Empire kaarskandelaar. Circa 1870. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke historisme hangpetroleumlamp met compositie metaal en messing ornamenten. Met handbeschilderde gebloemde kap. Circa 1880. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1890. Eén maal grote lampenvoet Ivanhoe + kaarskandelaar, reparatie arm. Afmeting: 42 - 57 cm. In goede staat.
Antiek pierrot kostuum. Circa 1900. Deels vergaan, alleen als decoratie te gebruiken. Afmeting: 120 cm. In matige toestand.
Lot antieke tinnen borden. 18e - 19e Eeuw. Merktekens. Afmeting: ø 25 - 42 cm. In goede staat.
Antieke Empire-stijl messing lamp. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Bronzen zakkroonluchter met prismenglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 33 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Eén groot gepolychromeerd spijkerbeeld + één houtgestoken vijzel met gezichten Zaïre + één gepolychromeerd masker met gewas Buyo Mask Zaïre. Afmeting: 32 - 62 cm....
Twee maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Eén maal groot Afrikaans masker + Twee figuren dragen houder Ghaba Province Zaïre. Afmeting: 43 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese koperen theestoof met ketel. Afmeting: 55 x 33 cm ø. In goede staat.
Drie oude reclameborden waarvan twee verlicht. Bestaande uit: Douwe Egberts (kunststof), West End Rainproof Clothing (metaal/glas), en Van Nelle Magneet koffie (verf laat los van glas). Afmeting: 33 -...
Notenhouten Art Deco hanglamp met messing. Circa 1920. Afmeting: 50 x 55 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen briefopeners. Circa 1900. Eén maal Jugendstil, floraal met kevers en lakstempel aan heft + Historisme met draak. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke handbeschilderde lokeenden. Eén met origineel hanglood. Circa 1900 en later. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vijf-lichts messing historisme kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse tinnen tabak dekseldoos. Met bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Neo Gotische bronzen olielamp in de vorm van een leeuw. Gemerkt G. Leykauf Nürnberg. Afmeting: 8,5 x 9,5 x 3,5 cm. In goede staat.