Groot lot plated bestek met een fraai 6-persoons visbestek, model met lofje,( Engels) en diverse vorken en lepels met verschillende modellen, o.a. haags lofje. puntfilet.
Groot antiek eikenhouten bordenrek met gesneden figuur. Circa 1880. Afmeting: 124 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met bronzen voet en fruit en bloesem decor. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk schrijfkist met parelmoer inleg. Lichte beschadigingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 42 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde Empire-stijl hanglamp met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 37 cm ø. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glas-in-lood raamhangers. Abstract. Afmeting: 81 x 41 cm. In goede staat.
Twee boekensteunen met chromen windhonden op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In re...
Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Prachtige antieke likeurkelder van mahoniehout met bandintarsia. Circa 1800. Met drie kristallen karaffen en likeurglas. Eén karaf randschade. Verder in goede staat. Afmeting: 21 x 18,5 x 18,5 cm. In ...
Drie antiquarische boeken. Onder andere: Adrianus Pars, Katwijkse oudheden 1745. Tegenwoordige staat van alle volkeren XIV 1742, Isaak Tirion. Tegenwoordige staat van alle volkeren XV, Amsterdam Isaak...
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ibelo, Consul M II, Zaima, Ronson, Colibri, Chateau by Polly, Erga, . Ongetest in diverse condities.
Twee antieke dienbladen. Hout met messing omrandingen. Circa 1900. Afmeting: 50 - 66 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws messing goudweegschaaltje met gewichten. In gegraveerde plated tabaksdoos. Afmeting: 2,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing aker, voetenstoof van eiken en een doofpot. Afmeting: 25 - 48 cm. In goede staat.
Zes maal divers 18e - 19e eeuws tin, deels gemerkt. Bestaande uit: Drie klepkannen, schenkkan, maatbeker en hengselschaal. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen Louis Seize kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse haardset, inclusief blaasbalg. Afmeting: 32 - 67 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bijbel, Dordrecht. Staten Generaal te Amsterdam bij de Compagnie 1777. Met vele gravures en handgeschreven anekdotes. Lederen band. Afmeting: 17 x 11 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Fiorani accordeon in originele koffer. 120 Basser. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 60 x 26 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Omega, Augusta Automatic, Rowenta, Apollo-S, Mylflam, Dream-Lite, Brother-Lite, Zenith, Consul, Pigeon, Büssing. Ongetest in diverse condities.
Groot mahoniehouten houtgestoken 'laatste avondmaal'. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 39 x 13 cm. In goede staat.
Lot diversen Afrika etc. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, bewerkte kalebassen houder, hoofdbedekking, natuurstenen objecten. Afmeting: circa 6 - 40 cm. In goede staat.
Zes diverse religieuze kerkelijke sjerpen met goudbrocaat. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 - 150 cm. In goede staat.
Brons verguld masker van Toetanchamon op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen kaarskandelaren. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Vier Russische geëmailleerde eieren. Fabergé-stijl. In doosje. 21e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws bronzen reis-ikoon. Triptychon neogotiek. Afmeting: 13 x 14,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Antieke speeldoos Majolica onderzetter met florale + vogel decor. Bretons, met houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 6 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke tinnen kraantjeskan met messing comfoor. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Geribbelde dames sigaretten aansteker, gemerkt Cartier Paris Nr.: F 69573. En een aansteker gemerkt Dunhill, made in Switzerland en diverse internationale patend nr. Afmeting: 12,5 cm en 6,5 cm. In go...
Grote messing Barok-stijl lampenvoet/kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Een 19e eeuwse beddenkruik, en een Tiel Holland bonbonniere. Afmeting: 30 -18 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Twee Japanse bronzen vazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees/Japans. Bestaande uit: Twee natuurstenen figuren, drie lakwerk dekseldoosjes van hoorn en één natuurstenen kunstobject, gelijmd. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lepeldoos met negentien (19) delen parelmoerbestek + twee benen naalden. Afmeting: 6,5 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Beddepan, kolenkit, aker en een doofpot. Afmeting: 32 - 82 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Bestaande uit: El-maat, van mahoniehout. Kleine beddepan. En een parelmoer houder, octagonaal met gravering en zilver? Afmeting: 9,5 - 47 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tinnen gemerkte kardinaalschotels. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 35,5 - 38 cm. In goede staat.
Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.
Aparte antieke Japanse cloisonne sierschotel. Circa 1900. Aan beide kanten bewerkt. Met floraal, goud en vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Kavel met 17 aanstekers waaronder; Zenith, Rowenta, Classic Novo, Ronson Whale, Ibelo, Win. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 16 aanstekers waaronder; Consul, Rowenta Snip, AZ 200, Lünder Duplex, KW Classic, Consul Royal, Ibelo Kawee, . Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.
Drie oude Chinese dekseldozen. 20e Eeuw. Twee dozen met parelmoer landschappen belijmd en één kopergeslagen doos met jade amulet. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Cuba mahonie octagonale theestoof, staande op hoge klauwpoten. Afmeting: 52 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Messing plafondlamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 33 ø cm. In goede staat.
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.
Antiek verstelbare houten boekensteun, Art Nouveau. Circa 1920. Met koperreliëfs en turkooise gezichten, Scarabé en Egyptenaren te paard. Afmeting: 38 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Hollandse Jugendstil kopergeslagen dagbladen wandhouder. Circa 1915. Afmeting: 22 x 27 x 8 cm. In goede staat.
Drie oude stukken rood/oranje koraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Grote samovaar met hengsels, messing + koper. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke messing kaarskandelaren. Neo Gotisch / Neo Barok. Afmeting: H 47 -63 cm. In goede staat.
Amsterdamse school-stijl wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke vergulde telescoop toneelkijker met roggehuid. Ongemerkt. Circa 1900. Klein deukje. Afmeting: 9,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...
Drie 18e - 19e eeuwse speculaasplanken met diverse motieven. Afmeting: 29,5 - 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse koperen met messing samovaar met kolenlade. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing bewerkte beddenpan met ijzeren steel. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke glazen Jugendstil tafellamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk dekselkist met parelmoer rondom ingelegd. Circa 1920. Schanieren missen. Afmeting: 9 x 31 x 18 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse wortelnoten reisschrijfkist met accessoires. Afmeting: 13 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Antiek ovaal keramieken Jugendstil presenteertablet met vernikkelde omranding. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Twee bronzen bizons op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 11 x 11,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten el met palissander grip en messing schuifmaat. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Zes maal diverse antieke tinnen borden. Diverse merktekens. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees of Japans koperwerk. Handgehamerd. Eén dekselpot met hengsels, floraal. Eén maal bloempot met katachtige en tekens. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Kavel met 21 aanstekers waaronder; Imco Streamline, Imco G11, Imco triplex, Maruman, Scorpio Mezzo. Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 16 (tafel)aanstekers waaronder; Mosda "500" Lighter/Case, Jakob Jensen, Ronson, Fischer, Ibelo, Mylflam, Rowenta, Lumet. Ongetest in diverse condities.
Twee koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal tafellamp met glazen kap en één bureaulamp. Afmeting: 70 - 40 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl lampen. Tafel + bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Antieke messing plafondlamp + bronzen deurklopper. Circa 1900. Afmeting: 25 x 19 cm ø en 23 x 13 x 7 cm. In goede staat.
Oude/antieke kazuifel met goudbrocaat. Iets slijtage. Afmeting: 112 x 64 cm. In redelijke staat.
Antieke weegschaal met schaal en messing gewichtensets. Afmeting: 29 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.
Drie voor-oorlogse koperen bunsenbranders. Afmeting: 21 - 44 cm. In goede staat
Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.
Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: 19e Eeuwse kraantjeskan, twee kandelaren, theekan, een maat, suikerpot, vaasje. Afmeting: 7 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houtgesneden tabakspijp met eikenranken, circa 1900. En een antieke messing jacht kruithoorn met fazant. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Grote Duitse 19e eeuwse houten sieradenkist met spiegels en lades + dekselluik. Folk Art. Afmeting: 21 x 32 x 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen 'Laatste Avondmaal', met schildpad beschilderde koperen lijst. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten met wortelnoten theekist + dambord intarsia op deksel. Afmeting: 13 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Zeer leuke decoratieve miniatuur visverkoopwagen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 18 cm. In goede staat.
Staande lamp met porselein en brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese houtgesneden figuren, gelakt. Cederhout ? Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.